UA
  RU

  Як підкреслити свої форми: do's та don'ts

  Температури з кожним днем ​​стають все вищими, а питання "Що надіти?" все гостріше. 

  Складно зібрати образ, коли твої стандарти не відповідають загальноприйнятим: там тисне, коротко, там повнить. Ми відчуваємо ваш біль! Як одягтися стильно, модно, молодіжно, якщо ваші форми - це ваше кохання і ? Ми зібрали найпростіші приклади того, як треба і не треба одягатися дівчатам plus-size цього літа. (Підказка: як не робити – ліворуч, як робити – праворуч). 


  1. Сукня з квітковим принтом

  Як підкреслити свої форми: do's та don'ts-Фото 1

  @iambeauticurve

  Квітковий принт опиняється в найбільш мислимих і немислимих місцях цього сезону, але ми закликаємо вас користуватися ним розсудливо! Занадто активний малюнок + неправильний фасон представлять вашу фігуру в невигідному світлі, тоді як сукня з акуратним візерунком, що летить, освіжить образ і нагадає навколишнім і, перш за все, вам самій, що за вікном літо!

  2. Блейзер

  Як підкреслити свої форми: do's та don'ts-Фото 2

  @rosewood_avenue

  Блейзер – не найлітніша річ, але це лише на перший погляд. Будь-яке похолодання, раптовий дощ та агресивні пориви вітру можливі навіть у таку шалену спеку, як зараз. У цьому випадку блейзер надасть вам неоціненну допомогу. Дівчатам з пишними стегнами радимо вибирати модель over-size трохи нижче за проблемну зону, інакше ви тільки підкреслите свої обсяги. 


  Читайте також: НАШ ТОП: ГОЛОВНІ ПРИНТИ ЛІТА

  3. костюм

  Як підкреслити свої форми: do's та don'ts-Фото 3

  @sassyredlipstick

  Здавалося б, чорний колір повинен приховувати недосконалість фігури, але в цьому випадку злий жарт із дівчиною зіграла еластична тканина-гумка — вона підкреслила кожен вигин її тіла. Зовсім інша річ – рожевий костюм у делікатний принт. Приємний пастельний колір, правильна довжина та вертикальна лінія ґудзиків, що візуально «розбиває» фігуру, допомогли виправити помилку першого образу. 

  4. купальник

  Як підкреслити свої форми: do's та don'ts-Фото 4

  @curvily

  Цілісні купальники - справжній порятунок для дівчат з формами, але вони бувають різними. Одні перетворюють свою власницю на королеву пляжу, інші навпаки роблять все, щоб акцентувати увагу на проблемних зонах. Існує думка, що дрібний принт повнить, а однотонні кольори роблять візуально стрункішою. Це дійсно так, але роль відіграє не тільки колір вашого купальника, а й фасон. Дівчині варто було віддати перевагу лаконічній моделі, де головна особливість - леопардовий принт, але вона зважилася на сміливішу модель - і прогадала. 


  Читайте також: ПОЗА ТРЕНДАМИ: ЯК ЗІБРАТИ ЛІТНІЙ ГАРДЕРОБ ПІД СВІЙ СТИЛЬ

  5. Комбінезон

  Як підкреслити свої форми: do's та don'ts-Фото 5

  @thisisjessicatorres

  Якщо ви проводите це літо не у комбінезоні, тоді ми йдемо до вас! Комбінезон з легких тканин у стильний горох — це вирішення безлічі проблем, починаючи від «нічого одягти» і закінчуючи муками щодо комбінації різних відтінків. Але з комбінезоном своя загвоздка: іноді хочеться привнести у свій образ трохи креативу, але, на жаль, стара незмінна класика найчастіше виявляється більш виграшною. Стильні cutouts і бретелі наголошують на повні руки, а ось рукави, навпаки, відкривають найвитонченішу частину руки - від ліктя. 

  Статті на тему