UA
  RU

  3 варіанти для ідеального осіннього побачення

  Вересень і початок жовтня - ідеальний час: вже не так спекотно, у повітрі з'являється романтичний вайб, а погода ще дозволяє максимально довго перебувати на вулиці. Ми пропонуємо милуватися заходом сонця з берега ПБК, влаштувати активний день з пікніком на ВДНГ, а потім віддатися почуттям на новому іммерсивному спектаклі STEREO для двох. Про все читайте докладніше. 

  3 варіанти для ідеального осіннього побачення-Фото 1

  Влаштувати романтичний вечір біля води на ПБК, щоб запам'ятати літній Київ 

  Багато хто знає про це місце, але чомусь не ходить. Ідеальне розташування поряд з метро та парковкою біля Пішохідного мосту. На південному березі Києва є варіанти на будь-який смак. По-перше, ви можете знайти місце на безкрайньому пляжі. По-друге, для любителів дискотек на Трухановому острові регулярно проводять вечірки та заходи open air формату. У будь-якому разі, неймовірно гарний вид на правий берег Києва вам забезпечено. 


  3 варіанти для ідеального осіннього побачення-Фото 2

  Фото: іммерсивний спектакль STEREO від uzahvati 

  Відвідати найнезвичайніший спектакль у вашому житті на найбільшій арені Східної Європи 

  Ваша пара стане головними героями вистави, в якій пропонують по-новому поглянути на стосунки та себе в них, прислухаючись до голосу в навушниках та виконуючи певні дії. Постановка STEREO - це історія про відносини, подивитися яку можуть лише двоє: ВІН та ВОНА. Його показують парі глядачів, без інших глядачів поруч. Під час вистави ви згадаєте найбільш хвилюючі моменти ваших стосунків і задумаєтеся над тими питаннями, які, можливо, ще не обговорювали разом. 

  Місце проведення вистави вражає: центр столиці, арена НСК “Олімпійський”, де 70 050 порожніх місць для глядачів стають глядачами тільки вашої вистави. Після цього ви зможете забронювати столик в улюбленому ресторані і продовжити романтичний вечір. 


  Читайте також: ПОБАЧЕННЯ БУДИНКУ: ПЕРЕТВОРИТЬ СПІЛЬНИЙ ВЕЧОР З ЗВИЧАЙНОГО В НЕЗАБУТНИЙ

  3 варіанти для ідеального осіннього побачення-Фото 3

  Фото: ВДНГ

  Провести день на природі, поєднуючи активний та пасивний відпочинок 

  Національний комплекс ВДНГ, як завжди, пропонує безліч варіантів для пар з дітьми і без. Лазерні бої, дитячі виставки, контактний зоопарк та лабіринт точно допоможуть захопити дитину та провести час удвох. Якщо ви приїжджаєте без дітей, прогуляйтеся територією, сходіть на екскурсію історичними місцями, присядьте біля озера, сходіть на концерт, знайдіть м'які гамаки або активно проведіть час на велодоріжках. Не підходить? Просто беріть плед, шукайте найінстаграмніший галявину і насолоджуйтесь теплом і сонцем просто неба.  

  Статті на тему