UA
RU

Кіра Найтлі розповіла про те, як її сім'я справляється із наслідками COVID-19 

Редагувати переклад
Чоловік акторки Джеймс Райтон стверджує, що не відчуває жодних ознак ковіда, а ось у самої Кіри справи набагато гірші. 

Кіра Найтлі розповіла про те, як її сім'я справляється з наслідками COVID-19.

Кіра Найтлі продовжує відновлюватися після пережитого COVID 19. 

Дворазова номінантка премії "Оскар", 36-річна актриса розповіла під час інтерв'ю для журналу The Telegraph's Stella, Що вона сама і вся її сім'я на даний момент знаходяться на карантині після хвороби. 

"У мене ковід, і я почуваюся просто жахливо", - розповіла Найтлі. 

Актриса пояснила, що її дочки — 6-річна Еді та 2-річна Делайла, одужують набагато швидше, а її чоловік — 38-річний Джеймс Райтон і зовсім не відчуває на собі жодних ознак ковіда. 

“Він постійно хвалиться цим. Він переконаний, що все тому, що приймає крижані ванни, а я — ні», — зауважила актриса. 

Найтлі також розповіла про свій новий досвід — гру у фільмі жахів. Сюжет майбутнього фільму "Тиха ніч" розгортається під час Різдва - напередодні екологічного апокаліпсису. Зйомки картини проходили у Великій Британії у лютому 2020 року — лише за місяць до того, як почалася пандемія. 

Читай також: Розсекречений член королівської сім'ї, який "переживав" про колір шкіри сина Гаррі та Меган 

Кіра Найтлі розповіла про те, як її сім'я справляється з наслідками COVID-19.

«Ми знімали про те, як у магазинах не залишилося їжі, а водночас у новинах показували історії про те, як у продажу більше немає туалетного паперу. Це було для всіх дуже дивним досвідом. Думаю, що зараз фільм варто показувати лише разом із попереджувальними знаками, тому що тепер багато людей приходять на цей фільм, переживши схожий, хоч сподіваюся, і не такий жахливий досвід”. 

Раніше Кіра Найтлі відмовилася від ролі в серіалі виробництва Apple TV+ "Змій в Ессексі" через сімейні причини і пандемію.  

“Кількість випадків захворювань на ковід у Великій Британії збільшується. Обмеження з пересування цілком реальні. Залишається дуже багато невідомого, тому подібний сценарій не зовсім зручний для Кіри, оскільки зйомки триватимуть 4,5 місяці, а її діти вимагають піклування та догляду”, — відповів представник актриси у жовтні 2020 року. 

Що ж до картини “Тиха ніч”, то після прем'єри фільму у Великій Британії 3 грудня, дебют відбудеться і в Україні. 

 

 

Статті на тему