UA
RU

На Netflix вийшов документальний серіал про Девіда Бекхема

Сьогодні на Netflix вийшов документальний мінісеріал "Бекхем". У фільмі Девід Бекхем розповідає про спортивну кар’єру і найбільш суперечливі моменти свого життя.

На Netflix вийшов документальний серіал про Девіда Бекхема-Фото 1

Netflix випустили документальний мінісеріал «Бекхем», який розкриває особистість легендарного футболіста Девіда Бекхема. Тут представлені зйомки з особистого архіву героя, а також інтерв’ю з родиною, друзями і відомими футболістами. Режисером серіалу став лауреат премії «Оскар» Фішер Стівенс. Продюсером — лауреат премій «Оскар» і «Еммі» Джон Баттсек. 

На Netflix вийшов документальний серіал про Девіда Бекхема-Фото 2

Серіал складається з чотирьох епізодів, які відображають різні моменти життя та кар’єри Бекхема. У першій серії зображено дитинство Девіда, початок його кар’єри та перші зустрічі з Вікторією. Також тут згадується фінальна гра Чемпіонату світу 1998 року. Тоді Бекхем отримав червону картку і був вилучений. В результаті збірна Англії потерпіла поразку 

На Netflix вийшов документальний серіал про Девіда Бекхема-Фото 3

Друга серія розповідає про наслідки фіналу ЧМ-1998. У Девіда Бекхема були напади депресії. Як виявилося, футболісту навіть поступали погрози. Але в ті часи прийшла й добра новина: родина Бекхемів чекала на появу первістка. Далі було народження сина Брукліна і весілля Девіда і Вікторії. 

На Netflix вийшов документальний серіал про Девіда Бекхема-Фото 4

У третій серії оповідання концентрується на родині Бекхемів. А також на непростих стосунках футболіста з тренером клубу «Манчестер Юнайтед» Алексом Фергюсоном.

Четверта серія розповідає про кар’єру Бекхема перед виходом на пенсію у 2013 році. Девід і Вікторія назвали цей період найважчим для їхнього шлюбу. Також глядачі дізнаються про ставлення спортсмена до родини і домашнього життя. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / David Beckham

Читайте також: LOVE STORY: ВІКТОРІЯ БЕКХЕМ ПРЕДСТАВИЛА КОЛЕКЦІЮ АРОМАТІВ

Статті на тему