UA
  RU

  Вражаючі сюжетні лінії улюблених серіалів та фільмів, які запам'яталися нам у 2016 році

  Редагувати переклад

  А ви пам'ятаєте чудове воскресіння Джона Сноу та замах на Френка Андервуда? Обережно, спойлер.

  Кадр із серіалу "Картковий будиночок"

  Багато фільмів і серіалів року примушували нас напружено стежити за сюжетом і вгадувати, що ж чекає улюблених героїв у наступному епізоді або вже через секунду. Пропонуємо згадати, фільми та серіали, сценаристи яких потрудилися на славу та піднесли нам несподівані сюрпризи.

  "Гра престолів"

  Одна з найочікуваніших прем'єр року була така ще й завдяки тому, що попередній сезон творці серіалу закінчили дуже вміло: загибеллю одного з улюблених героїв – Джона Сноу. Практично відразу після того, як стало очевидно, що Сноу можуть вивести з основної сюжетної лінії, почалися розмови про те, що смерть охоронця Півночі все-таки несправжня. Ці припущення виявилися майже правильними. З тією лише різницею, що Джон справді загинув від рук своїх братів, але був успішно воскрешений для майбутніх звершень. Саме зі сцени повернення Джона до життя і розпочався перший епізод нового сезону «Ігри престолів».

  «Надприродне»

  Зараз у розпалі 12-й сезон серіалу, який, мабуть, запам'ятається глядачам одним із найнесподіваніших поворотів сюжету. Як подяка за свій героїзм брати Вінчестери отримали дуже вражаючий подарунок – повернення до життя їхньої мами Мері. Так, відносини синів, що виросли, з матір'ю складаються не найкращим чином, але все ще попереду.

  Читайте також: Багатосерійна історія: найкращі нові серіали, що вийшли на екрани у 2016 році

  "Картковий будиночок"

  Цього року перипетії серіалу про президента США були дуже доречними. По-перше, весь світ справді стежив за виборами в Америці, а по-друге, завдяки дуже оригінальному сценарію. Фанатам шоу на мить могло навіть здатися, що творці всерйоз вирішили позбавитися головного персонажа – Френка Андервуда – у той момент, коли на нього було скоєно замах. Ще одним сюрпризом стала поведінка Клер і, як виявилося, наявність у неї цілком виразних політичних амбіцій.

  «Світ Дикого Заходу»

  Весь цей новий серіал від HBO – один великий сюрприз. З перших його кадрів практично неможливо здогадатися, про що взагалі йтиметься далі. Коли ж справа доходить до розповіді про людиноподібні роботи, сюжет стає зовсім туманним і вислизає. Але ближче до кінця десятої серії все набуває більш-менш зрозумілих обрисів, хоча деякі загадки та питання залишаються.

  Читайте також: Гра чи життя? Чому «Світ Дикого заходу» варто подивитися

  "Секретні матеріали"

  https://www.youtube.com/watch?v=rsBX-8vWgCc

  Вихід 10-го сезону легендарного серіалу сам по собі став великою несподіванкою, оскільки останні кілька років на нього, прямо кажучи, ніхто не очікував. Повернення агентів Малдера та Скаллі аудиторія прийняла неоднозначно: комусь експеримент сподобався, а деякі видання віднесли цей серіал до найневдаліших прем'єрів року.

  "Вона"

  Психологічний трилер Пола Верховена «Вона» тримає у напрузі з перших секунд. Половину фільму глядач спостерігає за життям вдалої бізнес-леді, яка, незважаючи на багатство та зовнішній блиск, стикається із серйозними проблемами, заводить стосунки з чоловіком найкращої подруги та зазнає насильства. Коли стає ясно, хто переслідує Мішель, сюжетна лінія готує новий поворот.

  «Фантастичні тварюки і де вони живуть»

  Джоан Роулінг не перестає дивувати світ історіями про Гаррі Поттера. Фільм, який вийшов цьогоріч на екрани, не зовсім стосується саме молодого чарівника та його друзів, але розкриває секрети світу магії. Фанати, завдяки новим відгалуженням історії, дізналися, що відбувалося з магами задовго до Воландеморта і його сутичок з Гаррі.

  Статті на тему
  Перший погляд на третій сезон серіалу «Картковий будиночок»
  За зйомки в «Картковому будиночку» Робін Райт отримувала менше, ніж Кевін Спейсі
  Еммі-2016: переможці, тріумф «Ігри престолів» та зірковий Instagram

  Фото: HouseofCards@Facebook.com

  Статті на тему