UA
RU

Як працювати під час війни: щоб бути максимально продуктивною та не змученою

Редагувати переклад

Зараз багато українців переживають емоційний спад, депресію та втомлюваність від того, що відбувається. Від цього страждає наша продуктивність та якість роботи.

Ви залишилися при роботі під час війни і це чудово. Але чомусь відбувається наступне: пул завдань є, а сил та натхнення на виконання їх, як раніше, чомусь немає. Як домовитися із собою та знову продовжувати працювати як колись на улюбленій роботі, читайте нижче.

Як працювати під час війни: щоб бути максимально продуктивною та не виснаженою-Фото 1

Швидше за все, ви працюєте віддалено, тому чіткого графіка роботи, коли потрібно прокинутися, зібратися і поїхати на роботу у вас немає. Тому можна зробити чіткий план дій у домашніх умовах. Ось що можна зробити, щоб максимально повернутись до ритму життя, який у вас був.

Спробувати відновити довоєнний спосіб життя. Ставте будильник на ту годину, що раніше, завтракайте, займайтеся спортом, улюбленим хобі.

Зробити власне робоче місце. Якщо наразі ви перебуваєте не в собі вдома, знайдіть комфортне місце, де ви зможете максимально сконцентруватися на роботі. Можливо, знайдіть коворкінг чи кафе, де можна спокійно попрацювати.

Читайте також: Май буде: 7 прийомів, щоб відволіктися від війни та почати тішитися дрібницями

Не забувайте переодягнутися. Робота в піжамі буде “гальмувати” процес – перевірено. Не лінуйтесь і вдягніть одяг, в якому ви змогли б піти в офіс у мирну годину. Таким чином, важливість того, що ви робите вдома збільшується.

Вимкніть не критичні сповіщення. Приберіть сповіщення, які можуть вас відволікати від роботи, звісно, ​​крім сповіщень про повітряну тривогу. Новини – це важливо, але не давайте забирати їм усю вашу увагу.

Почніть вести перелік справ. Розуміння того, що ви запланували і що з цього виконали, дає реальну оцінку вашої продуктивності.

Чергуйте робочі завдання з іншими. Наприклад, з волонтерською діяльністю, прогулянками, домашніми справами, материнством чи будь-чим, що важливе саме для вас.

Найважче зараз – це те, що неможливо в теперішніх умовах повноцінно спланувати свій робочий час та виконувати, як раніше, весь обсяг завдань. Тож варто намагатися приймати нову реальність та адаптуватися до нових умов.

Інформація взята з Теленграм-каналу https://t.me/mindlyspace

Статті на тему