UA
RU

Аромат Montblanc Legend святкує 10-річчя

Редагувати переклад

Аромат Montblanc Legend святкує 10-річчя. На честь ювілею флакон нарядили у червоне, а парфюмерну композицію зробили ще більш насиченою. 

Аромат Montblanc Legend святкує 10-річчя

На честь 10-річчя чоловічий аромат Montblanc Legend повертається у червоному флаконі. Насичений червоний колір — частина спадщини Montblanc. Один із перших їхніх винаходів для письма — авторучка Rouge et Noir 1906 року — також був представлений у яскравому червоному. Цей колір став фірмовим для Montblanc. Протягом всієї історії бренда він з’являвся у колекціях письмового приладдя і шкіряних виробів. А сьогодні — й у парфюмерній лінії. 

Аромат Montblanc Legend святкує 10-річчя

У Montblanc вважають, що червоний колір прикрашає чоловічий гардероб, додає впевненість, підкреслює стійкість і силу. Це саме зробить й новий аромат Montblanc Legend Red. До яскравого флакона, парфюмери додали таку саму яскраву композицію. У складі — свіжі ноти червоного апельсина та грейпфрута, пряні кардамон і мускатна шавлія, пікантні ягоди ялівцю і кедрове дерево, кремові боби тонка. Montblanc Legend Red вийшов свіжим, інтенсивним і водночас чуттєвим ароматом. І сучасним: він не містить інгредієнтів тваринного походження і складається з природного спирту.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Montblanc

Читайте також: ЯКІ ПАРФУМИ ОБИРАЮТЬ ВІДОМІ АКТОРИ, МУЗИКАНТИ, БЛОГЕРИ?