Закрити
UA
Краса

Головні велнес-тренди 2020 року

Поділись:

Рослинне м’ясо та усвідомленість у підході до свого здоров’я – серед головних трендів. 

posts-to-db-Фото 1

Тренування у спортзалі на забій та занепокоєння виключно м’язами та рельєфом тіла давно відійшли на другий план. У пріоритеті — турбота про ментальне здоров’я та свідомість. Розповідаємо, чим ми житимемо найближчого року.

Читайте також: Міфи про здоровий спосіб життя, в які не варто вірити

 

Тренування з дому

Не обов’язково ходити до зали та тренуватися з професійним тренером, щоб бачити помітні результати та покращити своє здоров’я. Тепер все, що потрібно, є у нас під рукою. Для домашніх тренувань буде достатньо телефону, програми або заздалегідь складеного комплексу вправ. Навіть за відсутності інвентарю на зразок гантель або скакалки якість навантаження не стане гіршою, а замінити їх легко можна на підручні засоби. 

posts-to-db-Фото 2

Технології під рукою

Розумний годинник, який не тільки вважає кількість кроків, а й пульс, трекер сну та активності — все ще на піку і не збирається втрачати своєї популярності. Але в 2020 варто очікувати бум на ще більш високотехнологічні інновації: визначення виду тренування залежно від електрокардіограми, моніторинг серцевого ритму та моментальне завантаження всіх даних у смартфон. Тепер слідкувати за своїм здоров’ям буде ще простіше. 

Читайте також: Про спорт: популярні та незвичайні фітнес-напрямки

План тренувань онлайн

Тренери з Instagram не перший рік випускають особисті гайди та програми тренувань, спрямовані на різні цілі: для схуднення, набору м’язової маси або вдосконалення сідниць. У 2020 ми не тільки купуватимемо спортивні послуги онлайн, але й звертатимемося за консультаціями прямо в соцмережах. Це дешевше, ніж купувати абонемент на заняття з тренером офлайн, але все ж таки передбачає консультації з професіоналом. 

posts-to-db-Фото 3

Рух за відмову від алкоголю 

Алкоголь давно перестав бути трендом, але тепер акцент робиться не лише на відмові спиртного. Важливо шукати розваги, які доставлятимуть радість та веселощі навіть без подібного допінгу, а також контролювати свій емоційний стан настільки, щоб не було бажання «залікувати рани» за допомогою келиха вина або шампанського. 

Читайте також: Спорт та алкоголь: що потрібно знати і чого уникати

Акцент на сні

В епоху соціальних мереж та багатозадачності ми часто жертвуємо сном, а потім страждаємо від млявого стану та порушеного режиму дня. Допомагатимуть нам спати краще ті самі технології: спеціальні маски, засоби для швидкого засинання, окуляри та захисні стекла для екрану, що блокують синє світло. 

posts-to-db-Фото 4

Ментальне здоров’я

Фізичне здоров’я займає більшу частину нашої уваги, а ось емоційне відходить на другий план. Важлива частина психологічного благополуччя – вирішені проблеми, здатність правильно говорити про свої почуття. Допомогти впоратися з ментальними проблемами може психотерапевт чи хтось із близьких друзів чи родичів, але краще довіритися фахівцю. 

Навіть фізичні навантаження передбачатимуть усвідомлений підхід та акцент на емоційному аспекті, роботі з диханням. 

Читайте також: Як правильно вибрати психолога

Відновлення

Важливо не лише навантажувати організм, а й давати можливість відпочивати. Після інтенсивних тренувань м’язи потребують розслаблення, а досягти цього можна за допомогою розтяжки, тієї ж йоги, сауни, гарячої ванни або масажу. 

posts-to-db-Фото 5

Рослинне м’ясо

Як би дивно не звучало, рослинне м’ясо – не вигадка і не створення мультиплікаторів. Воно вже популярне в Європі та Америці, а нам ще належить сповна оцінити м’ясо з нуту та інших продуктів рослинного походження. Цей тренд говорить не тільки про популярність вегетеріанства, а й екосвідомість суспільства.

Фото: unsplash.com