UA
RU

Ріта Ора запускає косметичний бренд Typebea

Редагувати переклад

Співачка Ріта Ора запускає власний косметчиний бренд Typebea. В асортименті будуть представлені засоби по догляду за всіма типами волосся. 

Ріта Ора запускає косметичний бренд Typebea-Фото 1

Сьогодні Ріта Ора оголосила про запуск власного косметичного бренда Typebea. Співачка створювала його разом з Анною Лейхі, засновницею бренда біологічно активних добавок Vida Glow. В асортименті Typebea будуть представлені засоби по догляду за всіма типами волосся.

Ріта Ора запускає косметичний бренд Typebea-Фото 2

«Я дуже рада нарешті оголосити про свою величезну пристрасть — Typebe. Високоефективні засіби для догляду за всіма типами волосся, які я створила разом з Анною Лейхі. Наші стосунки з нашим волоссям дуже особисті. Для мене це величезна частина моєї ідентичності, креативності та впевненості. За всю мою кар’єру я спробувала майже всі кольори та стилі. Моє волосся освітлювали, нарощювали, коротко підстригали. Але тепер я можу сказати, що моє волосся найздоровіше, ніж будь-коли. Я не можу дочекатися, щоб поділитися цим з вами» — заявила співачка.

Ріта Ора запускає косметичний бренд Typebea-Фото 3

Ріта Ора пообіцяла запустити Typebea вже дуже скоро. Вона закликала шанувальників зареєструватися на сайті марки, щоб дізнатися про вихід косметики першими. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Typebea

Читайте також: БЕЙОНСЕ ЗАПУСКАЄ КОСМЕТИЧНИЙ БРЕНД ДЛЯ ВОЛОССЯ CÉCRED

Статьи по теме