UA
RU

У Варшаві відкрилася клініка преміум-класу Leo Beauty Clinic з топовими майстрами з України

Редагувати переклад

 

У Варшаві відкрилася клініка преміум-класу Leo Beauty Clinic з топовими майстрами з України-Фото 1

 

У Варшаві урочисто відкрилася косметологічна клініка преміум-класу Leo Beauty Clinic. Гарна новина для українок, які звикли до високого рівня послуг та тимчасово переїхали до Польщі чи найближчих європейських країн. У Leo Beauty Clinic представлені всі процедури та сучасні апарати, щоб доглядати за обличчям і тілом ефективно та безпечно. Методики клініки рівня червоних доріжок. Топові українські та польські майстри з великим досвідом роботи в естетичній косметології підбирають клієнту лише ті процедури, які гарантовано посилять переваги, нададуть antiage-ефект та виправлять недоліки.

 

Leo Beauty Clinic – вже другий простір Leo Beauty у Польщі. Перший салон краси команда українського бренду запустила ще в квітні.

Відкриття косметологічної клініки Leo Beauty Clinic у Варшаві викликало справжній фурор. Свято відвідали редактори 26 провідних польських ЗМІ, лідери думок та VIP-клієнти клініки.

У Варшаві відкрилася клініка преміум-класу Leo Beauty Clinic з топовими майстрами з України-Фото 2

 

Гостей на відкритті Leo Beauty Clinic чекав фуршет з вином та ігристим, харизматичний конферансьє, що розмовляє українською та польською мовами, а також шоу-балет із тематичними костюмами.

 

У Варшаві відкрилася клініка преміум-класу Leo Beauty Clinic з топовими майстрами з України-Фото 3

 

Всі гості Leo Beauty Clinic взяли участь у розіграші процедур «Вогонь та лід» від американського бренду професійної космецевтики IS CLINICAL та отримали чудові подарунки.

 

У Варшаві відкрилася клініка преміум-класу Leo Beauty Clinic з топовими майстрами з України-Фото 4

 

Анна Ромах, Директор Leo Beauty Club:

“Гість може зробити всі види процедур, які є на ринку краси та косметології, в одному місці. Не потрібно витрачати час на пошук та дорогу в різні студії – все найкраще для обличчя та тіла в одному просторі якості та комфорту”

 

У Варшаві відкрилася клініка преміум-класу Leo Beauty Clinic з топовими майстрами з України-Фото 5

 

Анна Ромах, Директор Leo Beauty Club:

“Ми пропонуємо всі косметологічні послуги – апаратна, ін’єкційна та естетична косметологія, пластична хірургія. Остання – наша важлива перевага. Також у нас широкий парк сертифікованих апаратів у Варшаві, більше того, ми пропонуємо ексклюзивні апаратні технології, які ще не були представлені в столиці Польщі. Це найновіші розробки та передові технології, які зарекомендували себе у світі та успішно працюють на практиці. Усі апарати у нас 2022 року випуску.”

У Leo Beauty Clinic працюють з такими апаратними методиками:

 

Icoone Laser Med – сучасний апарат для омолодження шкіри та моделювання тіла. Технологія поєднує механічну стимуляцію, що сприяє регенерації тканин, з впливом LED та лазера. Лазер і світлодіод покращують клітинну оксигенацію, стимулюють дренаж тканин та природний процес ліполізу, вироблення колагену та еластину, покращують венозну та лімфатичну мікроциркуляцію. Методику можна застосовувати і в післяопераційному лікуванні – вона сприяє загоєнню тканин, прискорює усунення запалень, зменшує набряки.

 

У Варшаві відкрилася клініка преміум-класу Leo Beauty Clinic з топовими майстрами з України-Фото 6

 

Як результат – ви отримуєте тонку талію та пружні стегна без дієт та спортзалу, а також безболісний дренаж без синців та почервонінь.

Після процедури шкіра набуває здорового відтінку за рахунок поліпшення обміну речовин у клітинах, зникають нерівності та вікові зміни, йдуть зайві жирові відкладення та вода з клітин, стимулюється вироблення колагену та еластину, що відповідають за пружність та молодість шкіри, покращується здатність шкіри до регенерації.

 

Monolith Asclepion Laser — найшвидший, найпотужніший, ефективний діодний лазер шостого покоління від німецького гіганта лазеробудування Asclepion Laser Technologies. Цей лазер є мультиплатформою для вирішення медичних та естетичних проблем – його використовують для традиційної лазерної епіляції та в рамках антивікової терапії, для лікування судинних патологій та пігментації, а також терапії акне.

 

Endosphere – найбільш затребувана процедура для корекції контурів та об’ємів тіла та обличчя. Завдяки вібрації та компресії відбувається глибокий дренаж тканин організму, посилюється мікроциркуляція рідини, покращується кровообіг та лімфовідтікання, прискорюються обмінні процеси. Пацієнт може побачити результат одразу після одного сеансу процедури.

Ефект від методики комплексний:

Поліпшується силует, зменшуються жирові відкладення та прояви целюліту.
Розгладжуються та зміцнюються тканини, м’язи приходять у тонус.
З організму виводяться застійні рідини та токсини.
Відбувається судинна гімнастика, активізується мікроциркуляція у тканинах.
Вирівнюється тон шкіри, покращується її структура та текстура.

 

Crioliposculpt — технологія, яка дозволяє неінвазивно позбутися жирових відкладень. Метод полягає в охолодженні шкірно-жирової складки, під час якого відбувається кристалізація жирів – перехід у тверду форму з рідкої. Адипоцити гинуть внаслідок руйнування клітинної мембрани, а залишки жирових клітин виводяться з організму. Після кожної процедури кріоліполізу відбувається втрата 20-30% жирової тканини на зоні, що оброблялася.

У Варшаві відкрилася клініка преміум-класу Leo Beauty Clinic з топовими майстрами з України-Фото 7

Geneo+ — процедура для омолодження, освітлення та оздоровлення шкіри.

Методика дозволяє:

розгладити дрібні зморшки
боротися з розширеними порами та нездоровим кольором обличчя
усунути поверхневу пігментацію та нерівності шкіри
зменшити мішки під очима.

Апарат вміщує кілька модулів з різними функціями, які можна комбінувати та використовувати з іншими методиками. Це OxyGeneo — оксигенація шкіри, очищення, збагачення натуральними інгредієнтами, активізація обмінних процесів, TriPollar — миттєва підтяжка шкіри за рахунок нагрівання в тканинах, завдяки якому стартує синтез нового колагену та еластину в дермі, UltraSound — доставка в глибокі рівні шкіри хвиль.

За рахунок комплексного впливу можна досягти моментального перетворення шкіри, глибоко зволожити її, звузити пори, знизити жирність шкіри, наситити шкіру вітамінами та очистити її, підтягнути контур обличчя.

Liftera Hi-Fu – найновіший апарат для SMAS-ліфтингу. Це ефективний та безпечний метод омолодження шкіри та м’яких тканин обличчя за допомогою нової ультразвукової методики HIFU.

Ультразвук особливо ефективний при птозі тканин – завдяки методиці запускається підтяжка м’язів, ущільнення клітковини та стимуляція продукції колагену у глибоких та середніх шарах шкіри, як результат – каркас обличчя підтягується.

Цю методику можна використовувати і за інших проблем: при втраті еластичності шкіри шиї, декольте, кистей рук, поглибленні носогубних складок, опущенні куточків рота. Для посилення тонусу в області внутрішніх поверхонь стегон, зони колін та живота теж ідеально підходить.

Ефект від HIFU тривалий – може триматися до 2 років і порівняний із пластичною операцією – тільки неінвазивно і без тривалого реабілітаційного періоду. Апарат Liftera HIFU дозволяє провести повний анатомічний ліфтинг, а його маніпулятори можуть опрацювати абсолютно всі зони, у тому числі повіки та області з анатомічними вигинами.

 

У Варшаві відкрилася клініка преміум-класу Leo Beauty Clinic з топовими майстрами з України-Фото 8

Ulfit – найновіший апарат, який дозволяє точково впливати на жирові відкладення та виводити їх з організму. А також омолоджувати, підтягувати шкіру та підвищувати її тонус.

Апарат працює за технологією високоінтенсивного сфокусованого ультразвуку (HIFU). Жирові клітини нагріваються і клітинна мембрана руйнується – жир буквально плавиться, вміст клітин розпадається, виводиться у міжклітинний простір та самостійно виводяться лімфатичною системою протягом кількох тижнів після процедури.

За сеанс клієнт може зменшити товщину жирової складки на 20-40%. На сьогоднішній день це одна з найефективніших процедур ліполізу.

ULFIT є не тільки ліпомоделюючим технологією, але і створює ефект ліфтингу шкіри за рахунок регенерації колагенового каркасу. Фокусований ультразвук призводить до утворення мікроосередків коагуляції, подальшої регенерації та підтяжки шкіри у місці проведення процедури.

 

Vivace RF — унікальна процедура фракційного мікроігольчастого RF-ліфтингу для покращення якості шкіри, боротьби з віковими змінами, а також акне та постакне.

Це радіочастотна мезотерапія, яка поєднує процедуру мікронідлінгу з радіочастотним випромінюванням. Однак якщо звичайні мікрогольчасті ролики завдають пацієнтові біль і залишають мікротравми, то мікроголки Vivace працюють безпечно, не пошкоджуючи поверхні шкіри.

Мікропроколи активізують природні здібності організму до регенерації, у місцях ушкоджень синтезуються нові клітини. Технологія ефективна для широкого спектру проблем: шрами, розтяжки, рубці, зморшки, втрата об’єму, випадання волосся, акне, постакне.

Завдяки прогріву дерми знижується кількість жиру, в якому мешкають бактерії, що провокують акне. Одночасна дія LED світлом зі світлодіодами червоного світла омолоджує шкіру, а синього світла – має сильний протизапальний ефект.

 

Intraceuticals – киснева терапія – ефективна та безпечна методика глибокого зволоження та ліфтингу, що повертає шкірі природне свічення. Intraceuticals використовує компресійний кисень для нанесення на обличчя сироватки гіалуронової кислоти, вітамінів А, С та Е, рослинних речовин, антиоксидантів та пептидів.

Під тиском очищеного гіпербаричного кисню шкіра насичується гіалуроновою кислотою та серумами.

Ефект здорової шкіри можна спостерігати відразу після першої процедури – стимулюється синтез гіалуронової кислоти, вирівнюється верхній шар шкіри, зменшується кількість поверхневих зморшок, шкіра виблискує.

Терапія допоможе впоратися з різними проблемами: першими ознаками старіння шкіри, сухістю і зневодненням, жирна шкіра і акне, купероз і пігментні плями. Також методика допомагає підкоригувати овал обличчя та шиї, допомагає у реабілітації після лазерної терапії, мікродермабразії, хімічних пілінгів та контурної пластики.

Пластична хірургія: новітні та безпечні методики

У Leo Beauty Clinic надають найзатребуваніші на сьогодні процедури в галузі естетичної хірургії. Це ліпосакція, блефаропластика та ліфтинг обличчя.

Ліпосакція дозволяє видалити надлишкові підшкірно-жирові відкладення хірургічним шляхом, сформувати гарний силует та за збереження стабільної ваги закріпити результат на довгі роки.

Зазвичай ліпосакцію проводять на таких зонах тіла, як живіт, поперек, стегна, спина, сідниці, плечі, підборіддя та шия. Також за допомогою ліпосакції можна позбутися жирових відкладень у грудях у чоловіків.

Ліпосакція часто поєднується з ліпофілінгом — при цій процедурі забрана підшкірно-жирова клітковина імплантується в зони, які вимагають збільшення та підтяжки (зазвичай це сідниці). Також ліпосакцію можуть проводити і з абдомінопластикою – це операція, в ході якої відновлюється гарна форма живота, забираються розтяжки, зайва шкіра, зменшується об’єм черевної стінки, проводиться корекція лобкових тканин.

Зазначимо, що ліпосакція вважається малотравматичною операцією, за якої необов’язковий загальний наркоз – у деяких випадках достатньо місцевого знеболювання. Реабілітація після ліпосакції відбувається досить швидко – до 1 місяця для зон великої площі та кілька тижнів для невеликих зон.

Блефаропластика, або пластика повік — процедура, яка дозволяє усунути вікові зміни в області очей, мішки під очима, усунути асиметрію і навіть змінити розріз очей, отримавши в результаті красивий і свіжий погляд.

На сьогодні блефаропластика входить до ТОП-3 найбільш затребуваних пластичних операцій за останні 10 років завдяки швидкому періоду реабілітації та стійкому результату. Оскільки шкіра повік дуже тонка, рубці після операції швидко гояться і стають непомітними, а сучасні методи, які використовують у Leo Beauty Clinic, дозволяють приховувати їх у природній складці віку.

Ліфтинг обличчя – пластична операція, спрямована на корекцію вікових змін шкіри обличчя, підшкірно-жирової клітковини та SMAS-шару (м’язово-апоневротичний шар).

10-20 років тому підтяжка обличчя передбачала лише натягування шкіри, що давало недовготривалий результат. Сьогодні естетична хірургія зробила крок далеко вперед. Сучасні методики спрямовані на підтяжку саме глибоких структур особи, що забезпечує стабільні та довгострокові результати.

Для проведення ліфтингу  сьогодні застосовують класичну та ендоскопічну техніку. Остання передбачає мінімальну травматичність, можливість одночасного використання на кількох зонах обличчя та нетривалий період реабілітації. Зазвичай фейсліфтинг проводять для підтяжки нижніх 2/3 лиця, шиї та нижньої зони обличчя, середньої зони обличчя, брів та чола, повік. Якщо потрібне втручання у всі зони – це кругова підтяжка обличчя

 

Leo Beauty Clinic – команда професіоналів

 

У Leo Beauty Clinic працюють лише досвідчені фахівці високої кваліфікації. Клієнти клініки можуть отримати послуги преміум-якості від топових українських та польських лікарів, які славляться своїм професіоналізмом.

 

У Варшаві відкрилася клініка преміум-класу Leo Beauty Clinic з топовими майстрами з України-Фото 9

 

Всі косметологи та лікарі Leo Beauty Clinic мають відповідні ліцензії, регулярно проходять курси підвищення кваліфікації та навчання, удосконалюють свій професійний рівень, надаючи відвідувачам та пацієнтам ще кращий рівень сервісу.

 

 

Статьи по теме