UA
RU

Режисер фільму про Бонда переймається долею українців

Редагувати переклад
Кері Фукунага, режисер останньої частини Бондіани "Не час помирати" в своєму акаунті Інстаграм опублікував декілька фото українців й розповів про кожного з них.

Кэри Фукунага

Фото: instagram/cary_fukunaga

Фукунага виклав знімки львівських волонтерів та трьох українських жінок, які через війну стали вимушеними переселенками, й додав історію до кожного з них.

«Валентина (Мелітополь), Вєра (Чернігів), Оксана (Харьків) в притулку у Львові. Валентина приїхала на західну Україну, щоб відсвяткувати 35-річчя її заміжжя. Її діти подарували їй і чоловіку поїздку в Карпати, які вона довго мріяла відвідати. Вони провели чудові вихідні там і повернулися на зализничний вокзал, коли їм сказали, що війна почалась. Зараз її діти та онуки виїхали з України, Велантина залишилась з чоловіками (які не можуть під час війни виїздити за кордон). Бо без неї вони «безпорадні», вони ж чоловіки. Оксана змушена була тікати з Харкова, який з першого дня війни перебуває під постійними обстрілами. Вона не хотіла кидати сім’ю та чоловіка, але мусила це зробити, щоб врятувати дитину. «Ми просто виховували наших онуків. Тепер ми тут. Ми цього не просили. Ми не просили нас «звільняти»».

українські біженці

Фото: instagram/cary_fukunaga

 «Місцеві волонтери чекають, щоб зареєструвати новоприбулі родини на вечерю. Життя кожного змінилося, добровольц, які були студентами, модними стилістами, художниками, композиторами і журналістами, тепер проводять свої дні, приймають і годують мільйони переселених українців».

львівські волонтери

Фото: instagram/cary_fukunaga

Читайте також: ШОН ПЕНН ТА ЙОГО БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ CORE НАДАДУТИ ДОПОМОГУ УКРАЇНЦЯМ, ЯКІ ШУКАЮТЬ ПОРЯТУНОК ВІД ВІЙНИ В ПОЛЬЩІ

Статьи по теме