Актриса Соломія Кирилова у fashion-фільмі «Журавлі» sustainable-бренду STARCHAK

Редагувати переклад
Зірка фільму «Памфір», актриса Соломія Кирилова, знялась у кампейні «Журавлі» українського sustainable-бренду одягу STARCHAK. Естетика fashion-відео, автором якого виступив режисер Андрій Саган,  нагадує сон і відсилає до фільму Сергія Параджанова «Колір гранату». Центральною темою кампейну став політ, що перегукується з головною темою арт-колекції: журавлі.

Актриса Соломія Кирилова у fashion-фільмі «Журавлі» sustainable-бренду STARCHAK-Фото 1

«В західній та східній культурах у цих красивих птахів багато символічних значень: вірність, любов до батьківщини, вічне життя. Для мене особисто цей птах нагадує про мого друга Дмитра Пащука, який загинув захищаючи країну. Дмитро був творчою людиною і серед його записів ми знайшли малюнок журавля — так з’явилась ідея присвятити колекцію журавлям та Дмитру. Це світла присвята, без скорботи і плачу. Тепла згадка про людину, якої з нами вже немає. Хоча я досі в це не вірю, мені здається, що вийшов на хвилинку і от-от прийде. Дмитро, любив людей і різні культурні ініціативи. Він об’єднував навколо себе однодумців», — каже Марія Старчак.

Вже традиційно дизайнерка розділяє свою колекцію на дві капсули: мистецьку, з речами-маніфестами та повсякденну, що піде у продаж. Цього разу у арт-частині Старчак рефлексує на тему життя, яке продовжують жити тисячі українців, що сьогодні зазнали втрат. Ці роздуми втілені у апсайклінг-спідниці, зшитої з десятків різних шматків.

Актриса Соломія Кирилова у fashion-фільмі «Журавлі» sustainable-бренду STARCHAK-Фото 2

Актриса Соломія Кирилова у fashion-фільмі «Журавлі» sustainable-бренду STARCHAK-Фото 3

Актриса Соломія Кирилова у fashion-фільмі «Журавлі» sustainable-бренду STARCHAK-Фото 4

Актриса Соломія Кирилова у fashion-фільмі «Журавлі» sustainable-бренду STARCHAK-Фото 5

Актриса Соломія Кирилова у fashion-фільмі «Журавлі» sustainable-бренду STARCHAK-Фото 6

Актриса Соломія Кирилова у fashion-фільмі «Журавлі» sustainable-бренду STARCHAK-Фото 7

«Наше життя розірвано на шматки, але ми намагаємось зібрати його знов на новому місці і рухатись далі, як би боляче нам не було. Ці речі про нашу крихкість і про нашу незламність. Їх не буде в продажі, але вони важливі для мене, як висловлювання», — каже Марія.

Ще одна унікальна річ з арт-частини колекції — рясно розшита бісером сукня. Цей образ було створено спеціально для співачки та бандуристки Марини Круть.

«Бісер для мене асоціюється з українською етнікою: з давніх-давен наші предки розшивали ним святковий одяг і робили різноманітні прикраси. Тому коли я працювала над костюмами для кліпу Круть «Пряля», спеціально для Марини ми створили сукню з бісерними квітами. Результат був вражаючий і я закохалась в цю техніку. Тому після зйомок я вирішила створити цілу колекцію з вишитими бісером елементами. Уся вишивка — ручної роботи», — розповідає Марія Старчак.

Актриса Соломія Кирилова у fashion-фільмі «Журавлі» sustainable-бренду STARCHAK-Фото 8

Актриса Соломія Кирилова у fashion-фільмі «Журавлі» sustainable-бренду STARCHAK-Фото 9

Актриса Соломія Кирилова у fashion-фільмі «Журавлі» sustainable-бренду STARCHAK-Фото 10

Актриса Соломія Кирилова у fashion-фільмі «Журавлі» sustainable-бренду STARCHAK-Фото 11

Актриса Соломія Кирилова у fashion-фільмі «Журавлі» sustainable-бренду STARCHAK-Фото 12

Актриса Соломія Кирилова у fashion-фільмі «Журавлі» sustainable-бренду STARCHAK-Фото 13

Речі з повсякденної частини колекції «Журавлі» від STARCHAK також оздоблені бісером: вишивка прикрашає піджаки та болеро. Не забули і про бахрому з бісеру — впізнаваний символ бренду, за який його цінують українські та світові зірки, серед яких Джамала, Юлія Саніна та Франк Пітер Вільде.

Читайте також: ДИЗАЙНЕРКА МАРІЯ СТАРЧАК ПРО СТАЛУ МОДУ, ХЕЙТ ТА ТВОРЧІСТЬ ПІД ЧАС ВІЙНИ 

Статьи по теме