UA
RU

Про що жінка мовчить: Катерина Возіанова, засновниця майстерні Indposhiv

Катерина Возіанова, засновниця бренду Indposhiv, який спеціалізується на виготовленні чоловічих костюмів трансформувався в умовах війни. Сьогодні обличчями кампейнів бренду є адвокат та військовий Масі Найєм, військовий з полку «Азов»Ілля Самойленко, генеральний директор YASNO - Сергій Коваленко. Про ідею створення карманних платків, на які було перенесено відомі фотографії війни, які облетіли весь світ. Про чоловіків і жінок, та власні правила життя вона розповіла в рубриці Marie Claire.
Про що жінка мовчить: Катерина Возіанова, засновниця майстерні Indposhiv-Фото 1

Катерина Возіанова, засновниця бренду Indposhiv

 

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Вголос, певно, сьогодні не варто говорити про свою любов до Філіпа Кіркорова, жартую (усміхається). Мені здається, що зараз не варто говорити про все те, що може роз’єднати українців. В нас як в нації є одна цікава риса — ми дуже любимо «зраду». І як тільки якась частина життя приходе до норми, навіть на тлі війни, ми починаємо шукати зраду. Я б зараз не говорила ні про зраду ні про якісь спірні моменти, яки можуть розколоти українське суспільство. Натомість все більше продовжувала говорити про згуртованість.

Про все інше я б говорила без жодного сумніву.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

За всі роки свого життя я оточила себе людьми, з якими можна спокійно мовчати навіть годинами. Мовчання разом інколи об’єднує більше, ніж розмова.

Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?

Кожного дня хвалю себе за те, що, сподіваюсь, зростаю. Сварю себе дуже рідко, останній раз за те, що дивилась серіал до другої ночі, замість того, щоб спати (усміхається).

Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

Очі військових. Тому що в них глибина більша, ніж в океані.

Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

Це скоріше якість, а не талант, але хотіла б бути менш емоційною. Це заважає робити вивірені рішення.

 

Про що жінка мовчить: Катерина Возіанова, засновниця майстерні Indposhiv-Фото 2

Катерина Возіанова, засновниця бренду Indposhiv

 

Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

Народження дітей.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Сучасним, як і не сучасним, чоловікам личить мужність. І це не про зовнішність, а про характер та мораль. А жінок не прикрашає коли 90% їх енергії йде на роботу над фасадом, а те, що в середині займає всього 10%.

Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

Шампанське з якоїсь маловідомої, але давньої виноробні. Може здатися що це ті ж самі бульбашки та веселий настрій, але глибина смаку трошки більша (усміхається).

До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

Не пити вино (усміхається).

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

Про перебільшення зовнішності, як мені здається, можна говорити тільки після спілкування. Все інше — питання смаку. Особисто мені дуже важко відокремити зовнішність від всього іншого, тому не можу її об’єктивно оцінювати.

Ось наприклад, герої наших останніх кампаній Indposhiv Масі Найєм та Ілля Самойленко. З точки зору еталонної краси, певно, не в першому десятку. Але для мене — найпривабливіші чоловіки, яких я коли небудь бачила.

Чим пахне щастя?

Вільним українським полем.

 

Катерина Возіанова, засновниця бренду Indposhiv

 

Читайте також: SMALL TALK: ХУДОЖНИЦЯ МАРІЯ ЛЕВИТСЬКА ПРО ПЕРСОНАЛЬНУ ВИСТАВКУ КОСТЮМІВ ДЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕАТРУ ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ 

Статьи по теме