Гуцульський дух у святковій колекції Lesi Pak

Редагувати переклад
Гуцульські кутасики вже стали одним з символів бренду Lesi Pak, а ще без цього яскравого декору неможливо представити традиційні святкові образи. Дизайнерка презентувала святковий дроп, в якому показала, що за їх допомогою можна додати українського духу навіть у сучасні образи.

Гуцульський дух у святковій колекції Lesi Pak-Фото 1

«Різдво — це родинне свято і цією маленькою, але важливою для нас колекцією, ми знову говоримо про головне для нас — сімейні цінності і традиції спадковості, які треба передавати майбутнім поколінням. У наших дитячих образах ми постійно використовуємо кутасики у якості декору, тому вирішили створити їх дорослу версію для створення парних сімейних образів«, — розповідає дизайнерка Леся Пак.

В колекцію увійшло три види прикрас на шию з червоним чи зеленим оксамитом, а також в’язане пончо та светр, що зігріють цією довгою зимою.

Гуцульський дух у святковій колекції Lesi Pak-Фото 2

Гуцульський дух у святковій колекції Lesi Pak-Фото 3

Обличчям колекції стала Вікторія Жир, стилістка та засновниця телеграм-каналу ZHYR, яка про своє знайомство з колекцією розповідає: «Мені дуже подобається, що українські бренди сьогодні все глибше занурюються у вивчення нашої спадщини, знаходять нові коди та елементи, дають їм нове життя. Команді LESI PAK вдалося знайти таку свою річ – гуцульські прикраси з яскравими кутасиками. Їх можна передавати від мами до дитини так само, як вишиті сорочки. В них прихований наш український код. Як стилістка, бачу ці прикраси і в гардеробі мінімалістів, які хочуть підкреслити своє коріння за допомогою акцентів, і в образах шанувальників етнічного стилю. В цьому випадку їх можна сміливо міксувати з різноманітними принтами та складними фактурами”.  

Гуцульський дух у святковій колекції Lesi Pak-Фото 4

Гуцульський дух у святковій колекції Lesi Pak-Фото 5

Читайте також: МІСТИЧНА АТМОСФЕРА БАЛУ В КОЛЕКЦІЇ INLYLAND 

Статьи по теме