UA
  RU

  Унікальні орнаменти кроше в колекції Katimō Tablewear

  Редагувати переклад
  Щодня ми линемо до краси, до всеохопної традиції української естетики, віднаходячи її знов і знов. Цього разу ми відчули, що наші традиції не потребують переосмислення чи осучаснення — вони потребують підтримки. Це думка втілилася у спеціальній колекції Katimo Tablewear.

  Katimo Tablewear Collection 3


  Лейтмотивом цієї колекції є артефакти українського ремесла й мистецтва. Протягом місяця ми збирали серветки ручної роботи зі всієї України. В їхні унікальні орнаменти кроше вплетені теплі емоції, чуйність та особисті історії майстринь — повсякчас щемкі, та завжди натхненні. Домоткане полотно з конопель, виготовлене понад 100 років тому, було знайдено в колекціонера на Закарпатті. Створення такого полотна могло займати рік, а усі етапи роботи мали сакральне значення, тож воно без перебільшення є реліквією. Katimō прагне зберегти та продовжити ці естетичні звичаї, передати їх з рук до рук — до вас.

  Саме тому ми залишили серветки неушкодженими, самостійними елементами декору. До лінії одягу увійшли сорочка, спідниця, брюки, футболка й сукня, розшиті серветками вручну. Центральним виробом цієї лінії є сукня, повністю створена з серветок — результат кропіткої роботи, що поєднав в собі принципи народного мистецтва, upcycling та haute couture. 


  Katimo Tablewear Collection 78

  Katimo Tablewear Collection 6

  Цупке домоткане полотно перевтілилося у скатертини, серветки і ранери до столу, прикрашені вишивкою за мотивами картин Катерини Білокур. Зображення мальв, кропу, ягід та інших скарбів українського саду розсипані й по керамічних тарілках, що виготовляються і фарбуються вручну у Києві.


  Katimo Tablewear підхоплює та плекає щиру красу, адже це — невіддільна частина нашої спільної ДНК. Наша традиція — бути чутливими до життя, бачити особливе у повсякденних речах і створювати такі речі власними руками. Кожен погляд на взірці мистецтва, авторами яких були й лишаються люди серед нас, посилює ці традиції. Кожна взаємодія з ними додає сили нам. Лінія Katimo Tablewear — частина цього взаємообміну, фрагмент цілісної історії, якої можна торкнутися та відчути рідне на дотик. 

  Katimo Tablewear Collection 3

  Katimo Tablewear Collection 4  Katimo Tablewear Collection 89

  Katimo Tablewear Collection 2


  Katimo Tablewear Collection 1

  Katimo Tablewear Collection

  Фото надала пресслужба


  Читайте також: GUNIA PROJECT ВИПУСТИВ НОВУ КОЛЕКЦІЮ “ПІВНИК”, ПРИСВЯЧЕНУ СТІЙКОСТІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

  Статьи по теме