Одна шаленому ритму великого міста: нова капсула Bagllet

Шалений ритм великого міста, що заряджає неймовірною енергією, захоплює тебе у свій вир надихнув дизайнерів Bagllet на створення трьох нових моделей — ВG105mini, ВG117micro та ВG141.

Одна шаленому ритму великого міста: нова капсула Bagllet-Фото 1

ВG105mini — міні-версія моделі бестселлера ВG105, яка поєднує в собі всі улюблені елементи ВG105 з міні форматом. Класична прямокутна форма сумки-багет, лаконічний вивірений дизайн, італійська шкіра вищого ґатунку, що підкреслює естетику кожного елементу. Ідеальний варіант для тих випадків, коли хочеться взяти лише необхідний мінімум речей.

ВG117 micro — найменша, мікро-версія наших сумок сумок BG117 та BG117mini. Аркоподібна форма, яка так всім полюбилась, плавні лінії, але розмір став ще меншим — для максимальної легкості та свободи. Виконана в чотирьох класичних кольорах, а також в лімітованих яскравих варіаціях — рожевому та зеленому кольорах. 

Одна шаленому ритму великого міста: нова капсула Bagllet-Фото 2

Одна шаленому ритму великого міста: нова капсула Bagllet-Фото 3

Одна шаленому ритму великого міста: нова капсула Bagllet-Фото 4

ВG141 — наша нова модель, яка є логічним продовженням наших ідеалів та ідей в дизайні сумок та аксесуарів. Класична прямокутна форма, м’які заокруглені кути, плавні вигини та водночас чіткий, структурований вигляд. Серед кольорових варіацій наші чотири основні класичні кольори.

Одна шаленому ритму великого міста: нова капсула Bagllet-Фото 5

Одна шаленому ритму великого міста: нова капсула Bagllet-Фото 6

Одна шаленому ритму великого міста: нова капсула Bagllet-Фото 7

Одна шаленому ритму великого міста: нова капсула Bagllet-Фото 8

Читайте також: УНІВЕРСАЛЬНА КАПСУЛА БАЗОВИХ РЕЧЕЙ ДЛЯ ЛІТНЬОГО СЕЗОНУ: НОВА КОЛЕКЦІЯ KULAKOVSKY 

Статьи по теме