Поєднання інновацій, якості та позачасового дизайну у новій колекції IENKI IENKI

Редагувати переклад
Перша весняно-літня колекція бренду IENKI IENKI виступає плавним поєднанням інновацій, якості та позачасового дизайну та пропонує урізноманітнити гардероб у теплі пори року.

Поєднання інновацій, якості та позачасового дизайну у новій колекції IENKI IENKI-Фото 1

На створення колекції IENKI IENKI надихнула колаборація з лондонським виробником тканини Liberty Fabric. Багато років захоплюючись винятковою якістю, бренд прагнув створити щось нове та самобутнє для своїх поціновувачів. Партнерство почалося з колекції Pre-Fall 25, що буде доступна у магазинах у жовтні цього року, – там були використані багатоскладні принти “Flower power” та квіткові 3D-елементи. Проте, саме робота з вишуканими тканинами Liberty Fabric зародила ідею створення колекції Spring/Summer, яка була втілена у лімітованій кількості позицій та одразу поступила у продаж онлайн.

Оглядаючись на сучасні глобальні обставини, враховуючи динамічний стиль життя та часті подорожі, команда IENKI IENKI відчула потребу в універсальних та зручних для мандрівок протягом всього року речах. У цій колекції бренд демонструє вправне використання наповнювача зі 100% переробленого пресованого шовку, що ідеально доповнює класичні для Liberty Fabric принти. Такий одяг стане у пригоді в будь-яку пору.

Поєднання інновацій, якості та позачасового дизайну у новій колекції IENKI IENKI-Фото 2

Поєднання інновацій, якості та позачасового дизайну у новій колекції IENKI IENKI-Фото 3

Поєднання інновацій, якості та позачасового дизайну у новій колекції IENKI IENKI-Фото 4

Використовуючи майстерність Liberty Fabric у комбінації з інноваційною технологією термоізоляції, речі з колекції Spring/Summer забезпечуватимуть тепло в холодну погоду, водночас регулюючи температуру в теплішому кліматі, що гарантує комфорт протягом всього року. 

IENKI IENKI також раді продовжувати свою співпрацю з креативним дуетом Лоренс Аду та Тімоті Шаумбургом, відзначаючи ще одну віху в історії бренду. Сміливий підхід Лоренс та Тімоті до стилізації та фотографії чудово доповнює візію IENKI IENKI, що виливається у ідеальне злиття продукту та зображення. 

Ми безмежно раді презентували колекцію Spring/Summer. Вона повністю відображує наше бажання запропонувати клієнтами універсальність для їхнього гардероба, яка сполучає стиль та практичність протягом всього року” – каже Дмитро Євенко, засновник IENKI IENKI.

Поєднання інновацій, якості та позачасового дизайну у новій колекції IENKI IENKI-Фото 5

Поєднання інновацій, якості та позачасового дизайну у новій колекції IENKI IENKI-Фото 6

Поєднання інновацій, якості та позачасового дизайну у новій колекції IENKI IENKI-Фото 7

Поєднання інновацій, якості та позачасового дизайну у новій колекції IENKI IENKI-Фото 8

Поєднання інновацій, якості та позачасового дизайну у новій колекції IENKI IENKI-Фото 9

Поєднання інновацій, якості та позачасового дизайну у новій колекції IENKI IENKI-Фото 10

Поєднання інновацій, якості та позачасового дизайну у новій колекції IENKI IENKI-Фото 11

Читайте також: ГАРДЕРОБ ВІВ’ЄН ВЕСТВУД ПРОДАДУТЬ НА АУКЦІОНІ 

Статьи по теме