UA
RU

Про любов до рідної землі в новій колекції VIKA ADAMSKAYA

Редагувати переклад
Нова колекція VIKA ADAMSKAYA не про патріотизм, а про любов до рідної землі, яка зароджується з дитинства, про тепло у серці, коли ти вдома, коли навколо рідні люди, які сміються, гомонять – і це дарує душевний спокій. 

VIKA ADAMSKAYA 8

Внутрішній комфорт відчувається лише тоді, коли навколо вирує спокій. Неймовірна насолода, закриваючи очі, чути легкий подих вітру, колихання високої трави, щебетання птахів та власні думки, які не перериваються людським гомоном. Іноді мурашки бігають по тілу навіть від найбільш неочікуваних дрібниць: від безкрайності літнього неба, від пестощів сонячного проміння, від широти просторих ланів, від цвітіння тендітних квітів. За цю свободу та комфорт ми і любимо нашу рідну Україну. Такий меседж надсилає бренд VIKA ADAMSKAYA своєю новою колекцією.

Вона стала втіленням слова «свобода», і не лише через примітний принт з написом PEACE і зображенням Джона Леннона та Йоко Оно, але також через форми та силуети, тканини та кольори, обрані для лінійки. У колекції переважають спокійні відтінки пісочного кольору, які відтіняються яскравими моделями насичених кольорів: зелений, синій, рожевий та помаранч. Комбінація, яка виділяється з-поміж інших – яскраво-синя спідниця і блідо-жовта футболка з патріотичним написом UA. Подібний принт можна зустріти і на інших речах лінійки, наприклад, на кардиганах. Тому деякі моделі з легкістю стануть частиною патріотичного гардеробу, мода на який з’явилась і залишається у наших серцях.

VIKA ADAMSKAYA 4

VIKA ADAMSKAYA 7

VIKA ADAMSKAYA 5

VIKA ADAMSKAYA 3

VIKA ADAMSKAYA 2

Але, загалом, колекція не про патріотизм, а про любов до рідної землі, яка зароджується з дитинства, про тепло у серці, коли ти вдома, коли навколо рідні люди, які сміються, гомонять – і це дарує душевний спокій. Локація для зйомки теж доволі символічна – музей Пирогово, адже саме це місце уособлює душу України: старі мазанки, плетені паркани, ромашкові поля та безкраї простори. Дизайнер бренду Віка Адамська немов передала усі емоції, що відчуває людина у моменти комфорту за допомогою нової лінійки. Головними моделями стали трикотажні костюми, які можна скомбінувати з різних елементів за власним побажанням: об’ємні світшоти, укорочені топи, вузькі спідниці та штани кльош. Також у колекції присутні сорочки, плаття, футболки та велосипедки.

VIKA ADAMSKAYA 6

VIKA ADAMSKAYA 23

VIKA ADAMSKAYA 56

VIKA ADAMSKAYA 11

VIKA ADAMSKAYA

VIKA ADAMSKAYA 9

VIKA ADAMSKAYA 1

Читайте також: CHERESHNIVSKA ПРЕДСТАВИТЬ НОВУ СТАЛУ КОЛЕКЦІЮ НА HELSINKI FASHION WEEK

Статьи по теме