Універсальна капсула базових речей для літнього сезону: нова колекція KULAKOVSKY

Нова колекція KULAKOVSKY створена щоб бути, як радісні спогади: дарувати комфорт та огортати теплом. Вона знову несе в собі рефлексію Артура Кулаковського на власний шлях. Під час створення літньої колекції, дизайнер, фізично та ментально, повертається до рідної Одеси й занурюється у спогади про дитинство: безтурботне, тепле, сповнене радісними моментами, які неможливо згадувати без посмішки. Рідні вулиці та бурхливий шум моря наповнюють енергією і надихають дизайнера.

Універсальна капсула базових речей для літнього сезону: нова колекція KULAKOVSKY-Фото 1

Цей прилив натхнення знайшов відображення у використаній палітрі кольорів: блакить моря та біла піна хвиль, пісочний колір скель, відтінки ковилля та чорний небосхил нічного горизонту. І якщо кольори переносять нас в дитинство Кулаковського, то силуетно, нова колекція – це його теперішнє: стиль та майстерність, які побудовані на досвіді та відчуттях.

Утилітарні signature речі KULAKOVSKY набувають розслабленості та витонченості завдяки роботі з нетиповими для бренду тканинами. Обʼємні пальта, які в шкіряному варіанті тримають чітку форму, в цей раз майже невагомі, виготовлені з прозорої органзи. Маскулінні елементи карго: накладні кишені, куліски та нарочитий обʼєм помʼякшуються шовковою фактурою батисту, який лоскоче шкіру від подиху вітру “як улюблена пляжна накидка мами”. Проте більшість речей створені зі звичних для літа тканин – в колекції можна знайти лляні сукні та костюм; сарафани з міксу ліоцелу та шовку, а також селекцію айтемів з бавовни: грайливі сети із вже знайомої signature сорочки-трансформера та мікро шортів; блузи на запах, які поєднуються з елегантними спідницями міді з фігурним поясом; а також бомбер із знімним замшевим коміром.

Універсальна капсула базових речей для літнього сезону: нова колекція KULAKOVSKY-Фото 2

Універсальна капсула базових речей для літнього сезону: нова колекція KULAKOVSKY-Фото 3

Універсальна капсула базових речей для літнього сезону: нова колекція KULAKOVSKY-Фото 4

Універсальна капсула базових речей для літнього сезону: нова колекція KULAKOVSKY-Фото 5

Розширюючи лінійку аксесуарів, для цієї колекції майстри KULAKOVSKY підготували декілька варіацій сумок: мішечки ніжно блакитного та оливкового кольорів та поясні мікро сумки зі шкіри, а також оверсайз шопери із вставками із сітки.

Універсальна капсула базових речей для літнього сезону: нова колекція KULAKOVSKY-Фото 6

Універсальна капсула базових речей для літнього сезону: нова колекція KULAKOVSKY-Фото 7

Універсальна капсула базових речей для літнього сезону: нова колекція KULAKOVSKY-Фото 8

Універсальна капсула базових речей для літнього сезону: нова колекція KULAKOVSKY-Фото 9

Читайте також: БЛАГОРОДНА КОЛІРНА ПАЛІТРА, НАТУРАЛЬНІ ТКАНИНИ, ЛАКОНІЧНІ ДЕТАЛІ: ЕЛЕГАНТНЕ ЛІТО В HUKH 

Статьи по теме