UA
  RU

  Арт-проєкт UKRAINEPRIDE та Данієля Скрипника до Міжнародного дня проти гомофобії, біфобії й трансфобії

  Редагувати переклад
  До Міжнародного дня проти гомофобії, біфобії й трансфобії, що відзначають 17 травня, UKRAINEPRIDE та український художник Данієль Скрипник створили арт, що візуалізує перемогу демократичних цінностей над гомофобією. 

  Данієль Скрипник 3


  У віжуалі уособленням гомофобної постаті є темний російський воїн, що рухається у напрямку дискримінації та агресії. На стороні світла – ЛГБТ-військовий, який репрезентує людей вільного, незалежного, сильного суспільства. 

  Сучасна Україна – це країна, де всі рівні й де немає місця дискримінації. Зараз кожен, включно з ЛГБТ-спільнотою, бореться за європейські цінності, які не поділяють суспільство на гетеро чи гомо, а приймають і захищають кожного і кожну незалежно статі, сексуальної орієнтації, етнічності чи кольору шкіри. 


  «Сьогодні протистояння добра та зла має різні форми. Ворог один, але він розповсюджує темряву різними шляхами, в тому числі й у вигляді гомофобії. Зараз не час для неї. Представники ЛГБТ-спільноти долучаються до ЗСУ, ТРО, найрізноманітнішого волонтерства, ведуть боротьбу в інформаційній війні, боронячи нашу державу і протистоячи темряві. Всі роблять те, що є їх місією. Ми – мистецтво. Транслюючи настрої, візуалізуючи емоції, ми намагаємось допомогти й показати, що всі люди рівні, що наша зброя має свій внесок та вагомість», – Данієль Скрипник, художник. 

  «Для нас це важливий день, тому що я та наша організація UKRAINEPRIDE щодня бореться з гомофобією та будь-якими її проявами. Я радий, що з кожним роком до наших активностей долучаюся різні відомі українські особистості. Цього року – це Данієль Скрипник, який створив спеціальну графічну роботу. Зараз надважливо об’єднуватися, робити спільні проєкти та перетворювати мистецтво в зброю. З її допомогою ми розбиваємо стереотипи, які росія так старанно насаджувала нам ще з часів СРСР», – Юрій Двіжон, режисер та співзасновник UKRAINEPRIDE.

  Данієль Скрипник


  Данієль Скрипник 2

  Данієль Скрипник 1

  Данієль Скрипник 4  Читайте також: «ПО-ПЕРШЕ, МИ РУЙНУЄМО МІФИ, ЩО ЛГБТ-ЛЮДИ НЕ МОЖУТЬ БУТИ ПАТРІОТАМИ, ПО-ДРУГЕ, ЩО УКРАЇНА – ГОМОФОБНА ДЕРЖАВА.», — ЮРА ДВІЖОН, СПІВЗАСНОВНИК ГО UKRAINEPRIDE.