UA
RU

Чаювання у стилі fashion: В Києві відбудеться Ретро Круїз

Редагувати переклад
Единий у 2020 році Ретро Круїз відбудеться в столиці в суботу 17 жовтня. 
Чаювання у стилі fashion: В Києві відбудеться Ретро Круїз-Фото 1

Захід, який полюбився всім шанувальникам вінтажного стилю, джазу і велопрогулянок старовинним Києвом, в цей раз продумано в новому форматі та з оновленим маршрутом.
Читай также: Нестереотипное мышление: 13 знаменитостей, проповедующих childfree-философию

За майже десять років існування Ретро Круїз, в заході взяли участь тисячі людей. Цього разу подія передбачає камерний формат в затишній осінньої атмосфері. Його організатори готові забезпечити повну безпеку для здоров’я всіх причетних до події, що не економлячи при цьому на якості свята.

Чаювання у стилі fashion: В Києві відбудеться Ретро Круїз-Фото 2

Всього прийматиме участь 100 учасників, тому організатори радять не зволікати та купувати заздалегідь квитки на сайті www.retrocruise.kiev.ua. Для пенсіонерів та дітей до 12 років участь у заході безкоштовна.
Особливість та невід’ємна складова свята — велопарад та дотримання гостями дрес-коду у стилі ретро.

Зустріч гостей починається о 14:00 біля Маріїнського палацу, та присвячена відкриттю палацу після багатьох років реконструкції. Саме тут відбудеться святкове чаювання, партнером його став бренд-піонер чайної культури Teahouse.

Чаювання у стилі fashion: В Києві відбудеться Ретро Круїз-Фото 3

Читай также: Созвездие близнецов: 13 пар знаменитостей, которые могли бы быть родственниками

Програма:

14:00 — Маріїнський палац, зустрiч i реєстрація учасників, святкове чаювання від чайних партнерів свята Teahouse
15:30 — Фото всіх учасників та старт велопараду

17:00 — Фініш та коктейльна вечірка в the cinematographer’s party

Нагородження найкращого жіночого, чоловічого та дитячого образа свята, живий джаз та презентація коктейля «Смак Ретро Круїзу 2020» що винайшли спеціально для цього дня міксологи бренду віскі Bulleit

Чаювання у стилі fashion: В Києві відбудеться Ретро Круїз-Фото 4

Організаторка свята Маріанна Факас рекомендує:

“Вдягайтеся стильно та тепло! Ми плануємо проводити час на дворі весь день, аби не наражатися на ризик не витримати дистанцію 1,5 метри: ідеальну, для того, щоб судді конкурсу найкращих образів роздивилися вас з голови до п’ят.

Беріть улюблені вінтажні чайні чашки! Коли ще випаде нагода пити чай в такому товаристві та ще й під Маріїнським палацом!

Свято відбудеться навіть якщо піде дощ. Бо ми з вами не з цукру зроблені, а з твіду, джазу та любові до ретро. А по прогнозу поки що взагалі сонце та +20, тому до зустрічі на старті!”

Статьи по теме