UA
RU

Фільм Ахтема Сеітаблаєва презентують на одному з найбільших кіноринків Європи в Каннах

Редагувати переклад
Напередодні повномасштабного вторгнення генеральний продюсер та режисер стрічки Ахтем Сеітаблаєв разом з командою у межах Зимового Кіноринку ОМКФ презентував робочі матеріали фільму та повідомив про підтримку українського прокату воєнної драми дистрибюторською компанією «Кіноманія». Тепер до промотування стрічки долучилися й FILM.UA Distribution, за сприяння яких наприкінці травня «Мирний-21» презентують на Marché du Film — кіноринку, що проходить у розпал Міжнародного Каннського кінофестивалю.

Мирний-21 3

Воєнна драма «Мирний-21» розповідає про Луганський прикордонний загін, бійців якого сепаратисти та російські спецслужби безрезультатно намагалися змусити зрадити свою країну. Фільм заснований на реальних подіях, які розгорнулися на Сході України у червні 2014 року.

«Мирний-21» — сторінка з історії про героїчний спротив українських прикордонників, які відзначають професійне свято, День прикордонника України, 30 квітня.

24 лютого 2022 року саме українські прикордонники першими прийняли на себе удар — як і 8 років тому на Сході України. Сьогодні творча команда фільму «Мирний-21» на рівні з іншими захисниками боронить українську землю: хтось вступив до лав ТрО, хтось склав присягу та приєднався до ЗСУ, хтось знайшов себе у волонтерстві або на інформаційному фронті, а актор Павло Лі 6 березня трагічно загинув в Ірпіні, рятуючи дітей. Військова техніка, яку використали для зйомок, допомагає нашим бійцям на фронті, а Дейнеко Сергій Васильович, Голова Державної прикордонної служби України, який надихнув Ахтема на створення фільму, та Анатолій Кацюрба, чинний полковник Державної прикордонної служби, який виступив у ролі співсценариста фільму, мужньо виконують свій обов’язок та захищають Україну від військової агресії з боку Росії.

Мирний-21 4

Мирний-21 1

Мирний-21

Фільм Ахтема Сеітаблаєва презентують на одному з найбільших кіноринків Європи в Каннах-Фото 5

У травні актуальну воєнну драму презентують на одному з найбільших кіноринків Європи — Marché du Film, що є частиною Міжнародного Каннського кінофестивалю. Заснований на реальних подіях, фільм має неабияку практичну цінність та вкотре здатен промотувати на міжнародній арені тезу про те, що українці вистоять — так було у 2014, і так буде сьогодні.

Фото: кадри з фільму надала пресслужба

Читайте також: У КАННАХ ВІДБУДЕТЬСЯ СВІТОВА ПРЕМʼЄРА ФІЛЬМУ «ПАМФІР» ДМИТРА СУХОЛИТКОГО-СОБЧУКА

Статьи по теме