UA
RU

Канал «Україна» назвав першу десятку зіркових суддів шоу «Співають всі»

Редагувати переклад

На телеканалі «Україна» тривають зйомки унікального вокального проєкту «Співають всі» за всесвітньо відомим форматом All Together Now компанії Banijay Rights. Вперше в історії українського телебачення вирішувати долі учасників будуть аж 100 зірок, і канал «Україна» готовий оголосити імена перших десяти експертів – це TAYANNA, Jerry Heil, Іво Бобул, Міша Романова, Віктор Павлік, Слава Дьомін, Марина Одольська, Влад Ситнік, Асія Ахат і Роман Скорпіон.

«Буде непросто, але дуже цікаво, – інтригує співачка TAYANNA, й одразу додає, що в конфлікти з колегами вступати не збирається. «Я дуже миролюбна людина і не люблю ні з ким сперечатися. Наших учасників строго судити не буду», – обіцяє експерт.

Канал «Україна» назвав першу десятку зіркових суддів шоу «Співають всі»-Фото 1

Співачка Jerry Heil ще не так давно приходила на вокальні шоу в ролі конкурсантки, а сьогодні вже сама випускає хіти і судитиме учасників проєкту «Співають всі».

«Дуже приємно, що я вже справляю враження людини, яка готова оцінювати когось. Розумію, що це супер-відповідально, – зізнається вона. – Але життя часто переставляє нас ролями, як на шаховій дошці – то ти суддя, то пішак, то тебе оцінюють, то оцінюєш ти. Тому намагатимусь вести себе нарівні – як із конкурсантами, так і з тими, хто сидітиме поруч зі мною в журі. Бути справедливим суддею і говорити те, що відчуваю».

Співак і композитор Іво Бобул також обіцяє бути об’єктивним, насамперед звертатиме увагу на голосові дані. Також для нього важливі вміння тримати публіку, правильно підібрати репертуар і співати.

Читай также: Красная дорожка Каннского кинофестиваля 2021 года — образы первого дня 

А ось співачка Міша Романова буде тим членом журі, який співпереживатиме найбільше. Оскільки сама пройшла величезну кількість музичних конкурсів, один з яких кардинально змінив усе її життя: «Я прекрасно розумію, що відчувають учасники в момент виступу. Якщо я побачу величезне бажання людини, харизму і найголовніше – талант, допомагатиму всіма силами. Підспівуватиму, танцюватиму і посилатиму свою підтримку».

Канал «Україна» назвав першу десятку зіркових суддів шоу «Співають всі»-Фото 2

Віктор Павлік на сцені більше 30 років. Співак каже: строго судити конкурсантів не буде, тому що прекрасно розуміє, наскільки тернистий і нелегкий творчий шлях будь-якого артиста. При цьому Павлік звертатиме увагу на вибір пісні, голос і енергетику, яку несе виконавець.

У радіоведучого і блогера Слави Дьоміна відомі артисти часто запитують думку про свої пісні, а деякі навіть ображаються після того, як почують його суб’єктивну оцінку: «Я добрий, але чесний. У шоу «Співають всі» буду таким самим. Дивився в інтернеті британське шоу All Together Now і завжди мріяв опинитися саме серед суддів».

«Я не сувора і заводжуся з напівоберту від талановитого виконання красивої пісні, – зазначає співачка Марина Одольська. – Буду звертати увагу на комплекс рис справжнього артиста: якість виконання, харизму, зовнішній вигляд, поведінку на сцені».

Канал «Україна» назвав першу десятку зіркових суддів шоу «Співають всі»-Фото 3

Влад Ситнік має досвід суддівства на багатьох фестивалях. Співак оцінюватиме всі складники – вміння володіти голосом, артистизм, упевненість в собі, харизму, цілісність виступу.

«Однозначно можу сказати, що суворим не буду. А ось об’єктивним і справедливим – це так. Радує те, що в будь-якому випадку переможе музика і ми всі отримаємо задоволення від атмосфери шоу світового масштабу», – каже співак.

Канал «Україна» назвав першу десятку зіркових суддів шоу «Співають всі»-Фото 4

Скрипалька і співачка Асія Ахат зізнається, що не заздрить учасникам шоу «Співають всі», адже їм потрібно вразити настільки масштабне журі – як молодих і популярних представників української музичної культури, так і справжніх мастадонтів шоу-бізнесу. Сама ж обіцяє бути справедливою.

А ось співак Роман Скорпіон звертатиме увагу на енергетику, яку випромінює вокаліст, адже без певного настрою і вміння зацікавити публіку артистом не стати.

«Буду об’єктивним, бо розумію, що учасникам можуть заважати переживання. Хтось вперше вийде на таку масштабну сцену, а коли на тебе дивляться 100 членів журі, де всі артисти, це, безумовно, підсилює хвилювання. Постараюсь розгледіти харизматичну людину, яка йде за покликом свого серця і в майбутньому стане артистом», – розповідає експерт масштабного шоу.

Канал «Україна» назвав першу десятку зіркових суддів шоу «Співають всі»-Фото 5

Нагадаємо, згідно з правилами шоу «Співають всі», завдання учасника – виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше членів журі встали і підспівували йому. Що гучніше звучить хор «сотні», то більше шансів у конкурсанта дійти до фіналу і поборотися за перемогу. У тому випадку, якщо вокалісти наберуть однакову кількість балів (розрахованих із загальної кількості зірок, які долучилися до виступу), і журі не зможе визначити сильнішого, останнє слово буде за зірковим капітаном «сотні» – народною артисткою України Наталею Могилевською. Переможець проєкту отримає грошовий приз у розмірі півмільйона гривень.

Як повідомлялося раніше, розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, у якій виходитиме це музичне шоу. Ведучим грандіозного проєкту «Співають всі» стане популярний шоумен, зірка гіпершоу «МАСКА» Володимир Остапчук.

Статьи по теме