UA
RU

KHAYAT, JULIK, Mila Nitich і ще 7 зірок стануть новими зірковими суддями шоу «Співають всі!»

Редагувати переклад

Менше ніж місяць залишився до прем’єри грандіозного шоу «Співають всі!» на телеканалі «Україна». 21 серпня глядачі познайомляться з талановитими вокалістами, які постануть перед найнароднішим журі країни – зірковою «сотнею» на чолі з капітаном Наталею Могилевською. Канал «Україна» називає імена п’ятої десятки музичних експертів, які оцінюватимуть вміння учасників – це Марія Бурмака, Анна Добриднєва, KHAYAT, JULIK, Mila Nitich, Анатолій Матвійчук, Олег Машуковський, Markus Riva, Пальміра Фурман і Макс Гордєєв.

«Для мене це дебют, я раніше не була суддею талант-шоу, – зізнається співачка, народна артистка України Марія Бурмака. – Завжди співпереживаю людям, які виходять на сцену. Згадую себе, свою доньку, яка теж брала участь у талант-шоу, як вона тоді хвилювалась. Звертатиму увагу на харизму – звичайно, за умови, якщо учасник бере ноти і в нього є слух. В нього може не бути оперного вокалу, але якщо його спів розчулить серце, то це – артист».

KHAYAT, JULIK, Mila Nitich і ще 7 зірок стануть новими зірковими суддями шоу «Співають всі!»-Фото 1

Співачка й авторка пісень Анна Добриднєва також звертатиме увагу на харизматично сильних людей, здатних вийти на сцену і підкорити кожне зі 100 сердець, незважаючи на те, що склад журі – неймовірно різноманітний.

Таку думку поділяє її колега – співак і автор пісень KHAYAT. «Об’єктивність цього шоу набагато вища, ніж у схожих проєктах з меншою кількістю суддів, тому людина, яка прийде в «Співають всі!» випробувати свої сили, зможе зрозуміти, чи в правильному вона напрямі рухається».

KHAYAT, JULIK, Mila Nitich і ще 7 зірок стануть новими зірковими суддями шоу «Співають всі!»-Фото 2

Незважаючи на те, що у шоумена JULIK абсолютний слух, він говорить, що строго судити конкурсантів не буде.

«Я дуже добра людина. Навіть якщо є маленькі неточності вокалу або ж не «дотягують», мені, як людині з абсолютним слухом, дозволено закривати очі на це. Коли людина співає серцем і душею, коли потрапляє прямо «у ціль» – неможливо не натиснути на кнопку. Тим паче, коли це улюблені, давно усім відомі хіти», – розповідає учасник журі шоу «Співають всі!».

KHAYAT, JULIK, Mila Nitich і ще 7 зірок стануть новими зірковими суддями шоу «Співають всі!»-Фото 3

Співачку Mila Nitich підкорило те, що вперше за історію українського шоу-бізнесу в одному місці зібралося стільки артистів. До того ж артистка зазначає, що, оцінюючи виступи учасників, зіркові експерти також мають можливість подивитися на себе збоку і зробити важливі висновки.

KHAYAT, JULIK, Mila Nitich і ще 7 зірок стануть новими зірковими суддями шоу «Співають всі!»-Фото 4

Народний артист України, співак, поет і композитор Анатолій Матвійчук зізнався, що насамперед звертатиме увагу саме на вокальні здібності конкурсантів.

«Велике значення я віддаю дуже глибоким і поетичним речам. Одне із – слово. Мені важливо, аби у пісні була поезія, коли є певні образи, переосмислення, метафори, коли відчувається сюжетність. Напевно, для сучасності це вже не головне. Також я вимагаю природності і не люблю надмірний епатаж. Як композитор і як вокаліст, я хочу звертати увагу на вокальні здібності конкурсанта, а не на його спущені штани чи жест руками. Про це говоритиме преса, але чи можна такий «коричневий» піар вважати доцільним? Мені здається, ні», – заявив він.

А ось популярний блогер Олег Машуковський зізнається, що поважає класику, але хоче дати хід драйву і сучасності: «Мені не подобається, коли нудно. Я сам був просто глядачем 15 років, слухав ті ж самі пісні, в ролі зіркового журі я хочу припинити цю монотонність. Харизма і вміння показати, проявити себе – це вже талант. Вокальні здібності теж важливі, але саме наявність харизми – показник артистизму».

Гостя з-за кордону, співака Markus Riva його колеги вже встигли охрестити «холодним латишем» – все через те, що він досить строго оцінює учасників. Маркус пояснює: оскільки це змагання вокалістів, він звертає увагу на голоси конкурсантів.

KHAYAT, JULIK, Mila Nitich і ще 7 зірок стануть новими зірковими суддями шоу «Співають всі!»-Фото 5

Читай также: Про що жінка мовчить: Кароль Глозе Піду, мистецтвознавиця, кураторка Photo Kyiv

«Я не тільки солістка гурту Furman Band, але ще й педагог з вокалу, – каже Пальміра Фурман. – Тому щодо виконання, то мене можна здивувати своєю унікальністю. Завжди цікаво дивитися не просто на талановитого вокаліста, а на такого артиста, в образі якого все гармонійно. Адже можна бути людиною з вулиці, але настільки обдарованою і настільки відповідати тому, про що співаєш, що під час виступу встануть усі судді».

KHAYAT, JULIK, Mila Nitich і ще 7 зірок стануть новими зірковими суддями шоу «Співають всі!»-Фото 6

Співочий екстрасенс Макс Гордєєв зазначає, що бути членом журі – це величезна відповідальність, адже перед зірковою «сотнею» стоїть дуже непросте завдання: дати людині шанс або забрати його. А своїм безпосереднім завданням у шоу «Співають всі!» він вважає відчути енергетику учасника, адже досить часто людей судять лише за зовнішнім виглядом, не розуміючи, що ховається у них всередині.

Нагадаємо, згідно з правилами шоу «Співають всі», завдання учасника – виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше членів журі встали і підспівували йому. Що гучніше звучить хор «сотні», то більше шансів у конкурсанта дійти до фіналу, поборотися за перемогу і грошовий приз у розмірі півмільйона гривень.

Як повідомлялося раніше, розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, у якій виходитиме це музичне шоу. Ведучим грандіозного проєкту «Співають всі!» стане популярний шоумен, зірка гіпершоу «МАСКА» Володимир Остапчук.

Дивіться прем’єру грандіозного шоу «Співають всі!» в суботу, 21 серпня, на телеканалі «Україна».

Статьи по теме