UA
  RU

  Новий ностальгічний трек гурту Latexfauna про кризу середнього віку

  Редагувати переклад
  Новий сумний трек від LATEXFAUNA. 

  Новий ностальгічний трек гурту Latexfauna про кризу середнього віку-Фото 1


  Замість великого концерту у Києві, який перенесли через карантин, 27 березня гурт Latexfauna вирішив випустити новий трек. Сумна та ностальгічна «Косатка» сподобається усім, хто хотів потанцювати під пісні LATEXFAUNA, а замість цього сидить вдома, а також усім, хто відчуває кризу.

  Читайте також: Развеять тоску: новые музыкальные альбомы


  «Косатка» — перша пісня, записана з новим гітаристом гурту Іллєю Случанком. Її гурт присвятив чоловікам, що зустрічають свою кризу. Багато досягають всього, за чим гналися. Та куди ж поділася та безпричинна радість, яка супроводжувала нас у безгрошівній юності, коли ми уміли насолоджувалися самим лише полум’ям багаття, що розводили на піках рожевих і теплих скель?

  LATEXFAUNA — київський гурт, який пише пісні на суржику. Соліст колективу — Дмитро Зезюлін — уже розповідав нам в інтерв’ю, чому тексти саме такі, якими ми їх бачимо, про небажання коли-небудь бути учасником «Євробачення» та багато іншого. 

  Щоб не сумувати на карантині або через кризу середнього віку, читайте інтерв’ю та паралельно слухайте нову пісню «Косатка». 


  Статьи по теме