Riverwood Relax Park: кілька сценаріїв для незабутнього вікенду

Переступаючи поріг сучасного SPA-готелю, здається що всі терміни, графіки та дедлайни залишилися за стінами комплексу. Саме така місія заміського комплексу для повного перезавантаження через відчуття Riverwood Relax Park.

Riverwood Relax Park: кілька сценаріїв для незабутнього вікенду-Фото 1

Кожен перезавантажується по-різному: хтось потребує релаксу на самоті, хтось робить вибір на користь романтичної вечері з коханою лидиною, а хтось збирає веселу компанію і гайда на природу чи коктейль. Що об’єднує всі вище наведені приклади – потреба у перезавантаженні, так званої «зміні картинки». І це головна фішка – сучасного заміського комплексу Riverwood Relax Park, розташованого в селі Мошни Черкаської області всього в кількох годинах їзди від Києва.

Riverwood Relax Park: кілька сценаріїв для незабутнього вікенду-Фото 2

Варіант перший: на одинці з природою

Riverwood Relax Park – це сучасний SPA-готель з відкритим басейном просто неба та ресторан з власною броварнею. Фішка комплексу – він ідеально інтегрований у природний ландшафт. Ви плаваєте в басейні чи снідаєте на терасі шале в оточенні лісу… Взагалі, для повного перезавантаження варто поставити телефон на безгучний режим мобільний, щоб сигнали з робочої рутини не порушували враження від шуму крон величних смерек та плескіт озера.

Riverwood Relax Park: кілька сценаріїв для незабутнього вікенду-Фото 3

Riverwood Relax Park: кілька сценаріїв для незабутнього вікенду-Фото 4

Наразі в Riverwood Relax Park доступно 36 номерів трьох категорій: стандарт твін та дабл, сімейний та люкс. А також 17 стильних, сучасних та комфортних шале у сосновому лісі, розрахованих на різну кількість гостей (від 2 до 8). Просторі комфортні ванні кімнати, білосніжні халати та рушники, зручні матраци та м’яка постіль, оригінали картин українських художників у кожному номері – все що потрібно для цілковитого релаксу. Насправді, в номері так затишно, що в ньому просто хочеться жити й насолоджуватися панорамним видом з віна – на озеро чи крони смерек. Та якщо ви таки наажаитесь – мерщій до RIVERWOOD SPA. Фінська сауна, хамам, соляна кімната, а за попереднім замовленням – масаж, пілінг, обгортання. Цілковите блаженство та відновлення! До речі, щосуботи всіх гостей Riverwood запрошують на вранішню йогу просто неба.

Riverwood Relax Park: кілька сценаріїв для незабутнього вікенду-Фото 5

Riverwood Relax Park: кілька сценаріїв для незабутнього вікенду-Фото 6

Riverwood Relax Park: кілька сценаріїв для незабутнього вікенду-Фото 7

Варіант другий: переживання романтичні та гастрономічні

Не можна не відзначити популярність Riverwood Relax Park серед романтично налаштованих пар. На романтичний лад налаштовує ілюзія, відмежованості від зовнішнього світу та чужих очей. За бажанням можна прогулятися в сосновому лісі чи замовити прогулянку на конях по лісу. Порибалити, пограти в теніс на корті, покататись на електросамокатах. Чи поніжитися на сонечку біля басейну, обравши замість обіду – коктейль в pool-bar. (Відвідування басейну входить у вартість проживання.)

Riverwood Relax Park: кілька сценаріїв для незабутнього вікенду-Фото 8

Riverwood Relax Park: кілька сценаріїв для незабутнього вікенду-Фото 9

Звичайно, осередок романтики – ресторан RIVERWOOD. До відвідування відкрито 2 зали ресторану та терасу просто неба. Гастро акцент у закладі зроблено на авторську кухню переважно локального продукту. Зірка ресторану – мармуровий стейк  з мʼяса з власного господарства  бичків породи Black Angus із крафтовим пивом з власної броварні. (Для приготування стейків у RIVERWOOD використовують мармурове м’ясо з власної органічної ферми.) Відповідно до сезону, автори ресторану пропонують сезонне меню. Відповідно до сезону, автори ресторану пропонують сезонне меню. Наприклад, сезон спаржі (теж з власного господарства) , обіграний у меню, приємно вражає різноманітністю позицій та фантазією кухарів. Не менший захват викликає перелік десертів та виконання. Навіть, якщо ви на дієті, скасуйте її на вечір – подача та вибір інгредієнтів, виправдають некорисні солодкі калорії. Мої фаворити – «Чорний Часник» та «Шишка». Але королева серед десертів, однозначно «Анна Київська», на честь доньки Ярослава Мудрого, яка стала королевою Франції. Не менш інтригуюча коктейльна карта. Моїм фаворитом став коктейль Lavander. До його складу увійшли місцеві лаванда та бузок. Дуже мені подобається локальна гастро пристрасть кухарів та бариста RIVERWOOD.

Riverwood Relax Park: кілька сценаріїв для незабутнього вікенду-Фото 10

Riverwood Relax Park: кілька сценаріїв для незабутнього вікенду-Фото 11

Riverwood Relax Park: кілька сценаріїв для незабутнього вікенду-Фото 12

Варіант третій: шалений вікенд з друзями

Складно обрати на що саме витратити один вікенд компанії друзів в Riverwood Relax Park. Бо цікаво все. Хочеться і в броварню, і на риболовлю і з’їздити на екскурсію у село Мошни. Але про все по черзі.

Отже, броварня – вона розташована на території RIVERWOOD. В ній готують чотири сорти крафтового пива R.BEER: Мюнхенський Лагер, Бланш, Індійський Пейл Ель та улюблений сорт гостей закладу – Мілк Стаут. Особливий кайф, потрапити в комплекс під час трансляції футболу. У event-hall RIVERWOOD, що трансформуєть в кінотеатр розташований великий екран, на якому транслюють матч, а крафтове пиво можна замовити поруч на барі.

Riverwood Relax Park: кілька сценаріїв для незабутнього вікенду-Фото 13

На території комплексу знаходиться два зариблених озера, на одному з яких встановлено спеціальні містки для риболовлі. Снасті, потрібні для риболовлі можна орендувати на місці, а впольовану рибу – приготують кухарі ресторану. До речі, в озері велике розмаїття риби, і якщо пощастить, то можна зловити срібного карася, коропа, товстолоба, білого амура й навіть щуку чи сома.

Riverwood Relax Park: кілька сценаріїв для незабутнього вікенду-Фото 14

Екскурсія… передчуваю скептичні кометарі. А між тим, до середини Х століття територія сучасних Мошен була південним кордоном Київської держави – своєрідними воротами «на Русь та з Русі». Містечко було населене заможними жителями. За часів Козаччини саме у Мошнах козаки збудували перші свої чайки. Візитівка містечка – унікальна Преображенська церква. В своїй архітектурі вона поєднала риси, хпрактерні як християнській традиції, так і мусульманські обриси. Також у Мошнах збереглися дерев’яні пам’ятки архітектури – будинок лікаря та клініка, спроєктовані відомим зодчим Владиславом Городецьким. І вам не привиділося, будинок лікаря полюбляють українські кіношники, він не раз виступав в якості декорацій у кіно.

Riverwood Relax Park: кілька сценаріїв для незабутнього вікенду-Фото 15

Riverwood Relax Park — це заміський комплекс для повного перезавантаження через відчуття. Тут можна насолодитися естетикою ландшафту комплексу, вдихнути живильну прохолоду лісу, посмакувати шедеврами авторської кухні та власної броварні й зарядитись сонячим промінням та джерельною прохолодою басейну, побавити тіло у SPA. Словом, розрадитися та наповнити душу враженнями! І що важливо,комплекс розташований всього в двох з половною годинах їзди від Києва.

Читайте також: У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ JAZZ WEEKEND ЗА УЧАСТІ НІНО КАТАМАДЗЕ ТА ОЛЕКСІЯ КОГАНА 

Статьи по теме