UA
RU

Сенсаційна прем’єра! У «Новорічній Масці на каналі «Україна» Винник і Полякова заспівають дуетом

Редагувати переклад
Зіркові детективи грандіозного шоу «МАСКА» Оля Полякова й Олег Винник – беззаперечні хітмейкери українського шоу-бізнесу, адже їхні пісні знають всі без винятку. Спеціально для «Новорічної Маски на каналі «Україна», яка вийде в ефірі каналу «Україна» 31 грудня о 20:00, знаменитості об’єднаються та представлять запальну дуетну композицію «Длинноногое счастье».

Сенсаційна прем’єра! У «Новорічній Масці на каналі «Україна» Винник і Полякова заспівають дуетом-Фото 1

Нещодавно Оля Полякова шокувала всіх відвертою заявою про спільне дитя з Олегом Винником, чим викликала безліч запитань у прихильників.

«Відтепер у нас велика любов з Олегом, тому що ми разом робимо дитину. Вчора ми цим займалися 6 годин поспіль. Я прийшла додому трішки весела і в 3 годині ночі. А сьогодні зустріла Олега – він був трохи виснажений», – зізнавалась кілька місяців тому Оля Полякова на знімальному майданчику гіпершоу «МАСКА».

Весь цей час шанувальники артистів з нетерпінням чекали на подробиці цієї інтригуючої історії. Виявляється, вже кілька місяців Олег і Оля працюють над своєю першою дуетною піснею.

«Оля запитувала мене про дует ще 3-4 роки тому, та взялися за нього ми лише зараз. Як їй тільки вистачало терпіння – не знаю, – дивується Олег Винник в ефірі каналу «Україна». – Текст мені надіслав продюсер рік тому, але тоді я був настільки зайнятий, що не мав часу над ним попрацювати. І ось пройшло ще 9 місяців, і я запропонував Олі музичний матеріал. Ми зустрілися в мене в офісі, було дуже голосно, бо Оля така – вона любить життя, людей, все, що робить. І все склалося, ми «народили» наш дует».

Читайте также: У гіпершоу «МАСКА» прийде VIP-гостя

Прем’єру спільної композиції «Длинноногое счастье» Олег Винник і Оля Полякова презентують у грандіозному шоу «Новорічна Маска на каналі «Україна», яке вийде в ефірі 31 грудня о 20:00. Та це ще далеко не всі сюрпризи, які приготували зіркові детективи для святкового шоу каналу «Україна». Чим іще здивують артисти в новорічну ніч – дізнаємося незабаром.

Дивіться найзагадковішу святкову прем’єру «Новорічна Маска» 31 грудня о 20:00 на каналі «Україна»!

Статьи по теме