«СКРИНЯ» — бренд SVARGA презентував нову колекцію

Скриня завжди була місцем для збереження спадку та коштовних речей кожної сім’ї. Засновниця бренду SVARGA, Наталія Яриш започаткувала нову колекцію вишиванкою зі своєї родинної скрині, яку вже презентовано під назвою “Спадок”.

«СКРИНЯ» — бренд SVARGA презентував нову колекцію-Фото 1
Впродовж тривалої роботи з реліквіями, як сімейними, так і народними, команда SVARGA усвідомила, що може не лише відтворювати орнаменти на нових сорочках, але й самостійно зберігати старовинні вишиванки як музейні експонати. Тож SVARGA розпочала закуповувати автентичні вишиванки у невеликих приватних колекціях, та як наслідок – відкрила свій музей. Саме в ньому зараз зберігаються коштовні артефакти усіх досліджень, які згодом будуть виставлятися на публічні покази. Бренду важливо, щоб кожен охочий міг ознайомитися з оригіналами та прослідкувати трансформацію своєї придбаної сорочки. 

«СКРИНЯ» — бренд SVARGA презентував нову колекцію-Фото 2

«СКРИНЯ» — бренд SVARGA презентував нову колекцію-Фото 3

Колекція “СКРИНЯ” творить зв’язок зі силою роду і закликає кожного українця берегти власний спадок. Адже у багатьох ще є свої “скрині”, метафоричні чи буквальні – вдома, в батьків, в бабусиній хаті. 

Попри всі репресії проти української культури, ми бережемо і захищаємо свій спадок. В когось цей спадок у пам’яті, в когось на фото чи документах, а в когось у стібках вишивки. Та, чим більше українського залишається в тліючих руїнах нашої історії, тим з більшим запалом ми захищаємо та відроджуємо рідну культуру. 

SVARGA закликає кожного українця зберігати свій спадок. Адже всі ми своїми маленькими справами впливаємо на формування українського суспільства, культури та подальший розвиток нашої країни.

«СКРИНЯ» — бренд SVARGA презентував нову колекцію-Фото 4

«СКРИНЯ» — бренд SVARGA презентував нову колекцію-Фото 5 В рамках колекції, SVARGA презентувала серію відеороликів про історію бренду від засновниці Наталії Яриш. Відео вже доступні на офіційних сторінках instagram та youtube бренду SVARGA.

Статьи по теме