Український бренд Indposhiv подарує костюми для весілля військових

Український бренд Indposhiv з 2009 року займається пошиттям класичного bespoke гардеробу для найкращих чоловіків країни. На честь свого 15-ччя компанія вирішила запустити нову ініціативу — раз на місяць безкоштовно шити одну парадну форму або класичний костюм для весілля військового.

Український бренд Indposhiv подарує костюми для весілля військових-Фото 1

Крім регулярних донатів і підтримки економіки країни, компанія хоче бути корисною та подарувати комфорт і задоволення в один із найважливіших моментів життя. Бо bespoke костюм від Indposhiv це більше ніж одяг.

Мене приємно здивував той факт, що попри війну люди продовжують створювати нові родини, одружуються та тим самим доводять те, що вони вірять у майбутнє. Ми весь час думаємо про те, чим можемо бути корисними, окрім як регулярно донатити та підтримувати економіку нашої країни. Нещодавно моя подруга, з якою ми збираємо гроші на потреби кількох підрозділів ЗСУ та в якої кохана людина воює, сказала, що вона мріє цього року з ним одружитися, та щоб ми пошили костюм для весілля з її нареченим. І так народилася ідея зробити внесок, який ми можемо собі дозволити та безкоштовно пошити упродовж 2024 року 12 костюмів або парадних форм на весілля тих, хто зараз служить і захищає всіх нас”, — розповідає засновниця бренду Катерина Возіанова.

У компанії кожен костюм створюється за стандартами Британської Гільдії кравців і з коштовних італійських й англійських тканин, шиються вручну та на один костюм йде близько 80 годин ручної праці.

Для того, щоб стати одним із дванадцяти військових, треба заповнити анкету, врахувши те, що пошиття костюма займає два місяці, та треба буде приїхати хоча б один раз у Київ на зняття мірок та обговорення всіх складових костюма. Далі за допомогою random.org із списка бажаючих оберуть дванадцять військових.

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: КАТЕРИНА ВОЗІАНОВА, ЗАСНОВНИЦЯ МАЙСТЕРНІ INDPOSHIV 

Статьи по теме