Валерій Харчишин, Яніна Соколова й Андрій Кокотюха відвідали прем’єру трилера «Анатомія падіння»

Редагувати переклад
У київському кінотеатрі «Оскар» відбулася прем’єра трилера «Анатомія падіння». Картина стала переможницею цьогорічного Каннського кінофестивалю та Найкращим європейським фільмом за версією Європейської кіноакадемії. Стрічка також отримала 4 номінації на Премію «Золотий глобус»: за Найкращі драматичний фільм, сценарій, жіноча роль у драматичному фільмі, не англійськомовний фільм.

Валерій Харчишин, Яніна Соколова й Андрій Кокотюха відвідали прем’єру трилера «Анатомія падіння»-Фото 1

Гостями української прем’єри стали музикант і лідер гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин, журналістка й телеведуча Яніна Соколова, письменник Андрій Кокотюха, комік Костя Клепка («Чоткий паца»), блогерки Марина Александрова (СКАЖЕНА), Аліна Гомон, Оксана Андрієць, Олена Жовнір, Яна Вінніченко, Тетяна Карікова, співачка Софія Єгорова, режисерка Тоня Ноябрьова, актор Влад Никитюк акторки Анна Гуляєва, Влада Дедкова, Інна Приходько та Соломія Кирилова, телеведучий В’ячеслав Соломка, журналістка, активістка і громадська активістка Яна Алтухова, кураторка мистецтва Катя Тейлор, стиліст Василь Бондаренко та інші. Перед показом фільму зіграв сет Super Dj Mavr.

Валерій Харчишин, Яніна Соколова й Андрій Кокотюха відвідали прем’єру трилера «Анатомія падіння»-Фото 2

Валерій Харчишин, Яніна Соколова й Андрій Кокотюха відвідали прем’єру трилера «Анатомія падіння»-Фото 3

Валерій Харчишин, Яніна Соколова й Андрій Кокотюха відвідали прем’єру трилера «Анатомія падіння»-Фото 4

Валерій Харчишин, Яніна Соколова й Андрій Кокотюха відвідали прем’єру трилера «Анатомія падіння»-Фото 5

Валерій Харчишин, Яніна Соколова й Андрій Кокотюха відвідали прем’єру трилера «Анатомія падіння»-Фото 6

Валерій Харчишин, Яніна Соколова й Андрій Кокотюха відвідали прем’єру трилера «Анатомія падіння»-Фото 7

Валерій Харчишин, Яніна Соколова й Андрій Кокотюха відвідали прем’єру трилера «Анатомія падіння»-Фото 8

Валерій Харчишин, Яніна Соколова й Андрій Кокотюха відвідали прем’єру трилера «Анатомія падіння»-Фото 9

У центрі сюжету фільму — успішна письменниця, яку підозрюють у вбивстві власного чоловіка. Жінка всіляко заперечує провину, але слідство відкриває все більше підозрілих обставин сімейного життя. І навіть у сина з’являються сумніви в невинуватості матері. Що ж насправді сталося в віддаленому шале у французьких Альпах?

Головну роль виконала та Сандра Гюллер, яка за цю роботу днями вже вдруге стала  Найкращою європейською акторкою за версією Європейської кіноакадемії. Це зірка фільмів «Мюнхен. На порозі війни», «Тоні Ердманн», а також іще одного гіта цьогорічних Канн — «Зони інтересів» Джонатана Ґлейзера. Режисерка — Жюстін Тріє, вона ж авторка сценарію спільно зі своїм чоловіком Артуром Арарі — актором, режисером, сценаристом, онуком відомого французького актора Клемана Арарі («Ніч шпигунів» — 1959). Оператор фільму — Сімон Бофіль, який свого часу працював над великим французьким гітом «1+1» («Недоторкані»).

Фотографка — Настя Телікова

Читайте також: РЕЖИСЕР ДЕНІ ВІЛЬНЕВ ПЛАНУЄ ЗНЯТИ ТРЕТЮ ЧАСТИНУ «ДЮНИ» 

Статьи по теме