UA
RU

Аргумент: Олег Фагот Михайлюта, фронтмен ТНМК

Редагувати переклад

Напередодні новорічних свят гурт ТНМК презентував новий трек, в якому підбили підсумки “карантинному” року «Хороший рік / Поганий рік», а за разом Олег Михайлюта погодився підбити власні підсумки 2020-му року разом з Marie Claire.

Головний тренд року

Битва “масочників” проти “антимасочників”. Чудовий тренд, щоб черговий раз зіткнути людей лобами між собою та споглядати, як вони дестабілізуються. Так легше доносити потрібну інформацію.

Подія

Вірус — це головна подія. Він всіх налякав та розхитав фундамент впевненості навіть у найпотужніших.

Людина

Ілон Маск. Думаю пояснювати то зайве. “Дядя може”! Шкода тільки, що закрив проєкт з вогнеметами, доречна штука в наш час.

Культурний прорив

Книга — Тора. Бо прямо в лоб заявляє нам, що пророцтва збуваються, часи прийшли і нам треба вже в 2021 очікувати чергового пришестя Месії.

Серіал — «Мандалорець». Це, може, чи не єдиний яскравий сонячний промінь серед жаху та страху, що вирують навкруги в кінопросторі.

Трек року — “Хороший рік / Поганий рік” від ТНМК, бо відверто іронічно та по суті. Немає жодної людини, котрої цей рік по голові не стукнув, бо джаз рулить.

Що варто залишити в 2020-ому?

Надію треба лишити там, де її було колись знайдено — в Скрині Пандори. А от Віра повинна відродитися, як Фенікс. По-іншому 21-й не пройти.

Читайте також: #продовжуйусміхатися

Статьи по теме