UA
RU

В Україні створили мобільний ігровий застосунок, який тренує навички тактичної медицини

В Україні створили мобільний ігровий застосунок, за допомогою якого можна покращити навички тактичної медицини та домедичної допомоги.

В Україні створили мобільний ігровий застосунок, який тренує навички тактичної медицини-Фото 1

Команда українських розробників відеоігр, інструкторів з тактичної медицини та бойових медиків ЗСУ створили LifesaverSIM. Це мобільний ігровий застосунок, який тренує навички тактичної медицини та домедичної допомоги. Тренувальний модуль включає ігрові симуляційні сценарії. Їх адаптували для підтримки та доповнення існуючої програми підготовки у Силах оборони України. Модуль призначений для військовослужбовців, військових резервістів та усіх бажаючих. LifesaverSIM буде корисним будь-кому незалежно від рівня підготовки. 

Навчання проходить у динамічному середовищі з реалістичною графікою. Тут можна накласти турнікет, тампонувати рани та проводити всі необхідні дії за протоколом MARCH. Ефект занурення допоможе розвинути навички. Згодом у застосунку з’являться й інші навчальні курси.

Українці мають безоплатний доступ до навчання. Щоб його отримати, треба підтвердити громадянство через «Дію». Це можна зробити з будь-якого куточка світу. Після встановлення застосунку та активації облікового запису всі матеріали будуть доступні без підключення до інтернету. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: LifesaverSIM

Читайте також: В УКРАЇНІ СТВОРИЛИ МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК, ЯКИЙ ДОПОМАГАЄ ВИКЛИКАТИ ПОЛІЦІЮ БЕЗ ДЗВІНКА

Статьи по теме