UA
RU

«Міста Героїв. Чернігівщина»: нові марки Укрпошти

Редагувати переклад

Укрпошта представила новий поштовий випуск «Міста Героїв. Чернігівщина». Марки присвячено Чернігову, Ніжину, с. Ягідному, с. Семенівці.

«Міста Героїв. Чернігівщина»: нові марки Укрпошти-Фото 1

Укрпошта представила новий поштовий випуск «Міста Героїв. Чернігівщина». Два роки тому ворог намагався окупувати територію Чернігівської області. Понад місяць, від 24 лютого 2022 року, армія рф пробувала якомога ближче підступитися до столиці. 

«Попри небезпеку, місцеві мешканці чинили активний спротив: облаштовували штучні перешкоди для просування ворожої техніки на дорогах, відстежували її рух та передавали інформацію Збройним Силам України, тобто робили усе, аби оборонці стримали наступ. Українські військові відчайдушно боролися за кожен метр рідної землі та вже до 3 квітня 2022 року витіснили російського агресора з усієї території області. Зі звільненням спокій не повернувся до краю, адже близькість кордону з рф дозволяє ворогу здійснювати постійні ракетні атаки, націлені на населені пункти регіону. Але це не стало на заваді активному відновленню після російської навали. Чернігівщина вистояла та відбудовується, а її жителі, за свою активну боротьбу, заслуговують на найщирішу повагу», — зазначили в Укрпошті.

«Міста Героїв. Чернігівщина»: нові марки Укрпошти-Фото 2

Новий поштовий випуск присвячено Чернігову, Ніжину, с. Ягідному, с. Семенівці. Ескізи марок створила креативна агенція I AM IDEA. Поштовий набір включає блок «Міста Героїв. Чернігівщина», конверт «Перший день» та 4 картки. Також в серії, присвяченій містам-героям, є марки «Херсон — це Україна!», «Міста Героїв. Харківщина», «Не забудемо! Не пробачимо! Буча. Ірпінь. Гостомель», «Міста Героїв. Охтирка»

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Укрпошта

Читайте також: «І БУДЕ ВЕСНА!»: УКРПОШТА ВИПУСКАЄ НОВІ МАРКИ

Статьи по теме