Принцеса Мадлен: активна життєва позиція та шлюб з американським бізнесменом

Бути наймолодшою дочкою короля та четвертою у черзі на престол - не так вже й погано! 
Принцеса Мадлен: активна життєва позиція та шлюб з американським бізнесменом-Фото 1

@princess_madeleine_of_sweden

Подібний статус може розбестити будь-кого, але не Мадлен. Жінка доводить, що завдяки своєму положенню, можна робити добрі справи та допомагати тим, хто цього потребує. Своїм прикладом принцеса також показує, що не варто забувати й про себе.

Ми підготували декілька фактів про одну з найвідоміших представниць королівської династії.

Граніт науки

Освіту Мадлен здобула на батьківщині. У січні 2006 році отримала ступінь бакалавра з історії мистецтв у Стокгольмському університеті. А восени того ж року повернулась у стіни альма-матері для здобуття магістерського ступеня з «Права дітей в суспільстві». Більшість її досліджень були повзанні з дитячою психологією. Трохи пізніше ми побачимо, як ця тема червоною ниткою пролягає у діяльності принцеси.

А поки ще декілька цікавих фактів про нашу героїню. Мадлен володіє швецькою, німецькою, французькою та англійською мовами. Для кращого засвоєння останньої дівчина певний час проживала у Британії.

Подейкують, що король Швеції Густаф та королева Єлизавета ІІ мали намір одружити Вільяма й Мадлен. Проте, молоді спадкоємці не виявили палкого бажання. Цікаво, наскільки змінилась би історія обох династій сьогодні, якби цей союз таки утворився.

Читайте також: ТАЛАНОВИТА ДИНАСТІЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ: ШАРЛОТА КАЗІРАГІ


Найкращий друг принцеси — кінь

І знову кінний спорт. Вже не перша представниця королівської сім’ї – професійна наїзниця. Принцеса Мадлен брала участь у багатьох змаганнях під ім’ям Анна Свенссон.

Більш того, на 18-річчя дівчини, у 2001 році було створено фонд провінції Гевлеборг. Основною метою якого є надання заохочувальної стипендії для молоді, котра займається кінним спортом.

Принцеса Мадлен: активна життєва позиція та шлюб з американським бізнесменом-Фото 2

Благодійність

Переважна більшість людей знає та цінує Мадлен за її діяльність. Принцеса зосереджена на захисті та допомозі дітям. Все почалось ще у 2006 році, коли вона приєдналась до служби захисту дітей у нью-йоркській штаб-квартирі ЮНІСЕФ.

У 2008 році разом з королевою Сільвією була присутня на Третьому Всесвітньому конгресі проти сексуальної експлуатації дітей у Бразилії.


Читайте також: КРОНПРИНЦЕСА МЕРІ: НІКОЛИ НЕ МРІЯЛА, АЛЕ СТАЛА

Окрему увагу варто приділити роботі Мадлен у The World Childhood Foundation, що була створена 1999 року за підтримки її матері. Загалом фонд займається покращенням умов життя дітей у світі, особливо у несприятливих регіонах, та принцеса опікується проблемою дитячого насилля. 

Також жінка є патроном Min Stora Dag, що є аналогом до американського Make-A-Wish Foundation і виконує бажання важкохворих дітей. Нещодавно вона влаштовувала чаювання в палаці, куди діти з невиліковними хворобами прийшли, одягнені як принци та принцеси.

Мадлен ще підтримує загальноєвропейську федерацію Europa Nostra, яка бореться за популяризацію та захист культурної спадщини.

І це ще не весь список, жінка регулярно бере участь у конференціях, симпозіумах та різних проектах.

Принцеса Мадлен: активна життєва позиція та шлюб з американським бізнесменом-Фото 3

@princess_madeleine_of_sweden

Велике американське кохання

У 2010 році принцеса вирішила втекти за океан, до Нью-Йорку. Саме цей величезний мегаполіс подарував дівчині майбутнього чоловіка – бізнесмена Крістофера О’Нейла. 2013 року Стокгольм святкував значну подію – весілля улюбленої принцеси та її обранця, на якій Мадлен красувалась у сукні від Valentino. А через 9 місяців увесь світ радісно зустрічав первістка пари – дочку Леонор Ліліан Марію. У 2015 та 2018 роках родина побільшала, адже Мадлен народила сина Ніколаса та доньку Адріену.

Зазіхання на британський престол

Звучить інтригуюче, чи не так? Насправді принцеса, як є далекою правнучкою королеви Вікторії, дійсно являється претенденткою на британський престол, хоча й дуже віддаленою. Та приводом для хвилювань у британців немає, адже у Віндзорів й своїх спадкоємців вистачає.

Автор: Ліза Єрмоленко

Статьи по теме