Робін Райт розповіла про свій режісерський досвід

Талановита акторка, а від недавна режисера Робін Райт розповіла про те, що її надихнуло під час створеня сильної кіносторія про життєву стійкість та незламність людського духу - "Незвідана земля'".

У житті, як і у фільмах, існує велика кількість історій про людську втрату та безмежний біль, що спустошує. І часто єдине запитання, що лунає у нас в голові: як врешті пройти крізь ці випробування? Проте у кожного з нас власний шлях… Ніхто – ні ми, ні найрідніші для нас люди – не знають наскільки швидко нам вдасться пережити горе та повернутися до звичайного життя. На жаль, іноді нічого не залежить від нас.

Робін Райт

 

Я пам’ятаю, як захопилась сценарієм з перших секунд його прочитання, адже мене від самого початку вразила ідея. Після того, як моя героїня Іді переживає події, що назавжди змінюють її життя, вона в будь-що намагається стерти минуле та почати усе спочатку. Тому вона обирає самотність та відправляється у найвіддаленіші куточки дикої природи – до Скелястих гір.

Комусь може здатися, що її спроби втекти від реальності, залишити позаду колишнє життя та людей у ньому – акт егоїзму. Але в основі стрічки далеко не історія про біль та страждання. Шлях Іді сповнений викликів та труднощів, і кожного дня вона робить  єдиний вибір: боротися, щоб жити.

Перебувати серед Скелястих гір набагато складніше, ніж Іді могла собі уявити. Вона недооцінила природу. Іді зіштовхується з викликами, які їй майже не під силу, але вона не здається, оскільки готова йти до останнього.

Робін Райт 3

По мірі розвитку сюжету ми бачимо, що вона все більше звикає до природи: вчиться жити знову. Проте нова сторінка її життя розпочинається лише після знайомства з місцевим мисливцем, який рятує її від смерті. Саме цей зв’язок змінює усе.

Працювати з Деміаном Бічиром – це наче знайти справжнього наставника. Він неймовірний актор та людина з великої літери. Я досі пригадую нашу першу розмову, пам’ятаю як сильно він хотів стати частиною фільму.

Насправді, акторський склад проєкту доволі невеликий, але кожному вдалося доповнити фільм важливими елементами. Наприклад, з Кім Діккенс я працювала у серіалі «Картковий будинок». Вона неймовірна акторка, яка до того ж володіє тими якостями, які так підходять її героїні. Також до акторського складу приєдналась Сара Дон Пледж, перфоманс якої просто блискучий!

Робін Райт 5

Завдяки роботі нашого оператора Боббі Буковскі нам вдалося передати усю силу, могутність та міць природи. Саме він кожного дня досліджував кожен її куточок. А завдяки звуковому супроводу Пола Г’юса ми можемо відчути увесь спектр емоцій Іді, які вона проживає серед дикої природи. Спочатку ви чуєте доволі агресивні звуки, які наче б’ють вас в обличчя, оскільки героїня знаходиться в чужому для себе середовищі. Проте чим більше Іді звикає до природи навколо неї, тим більше спокою вона відчуває.  

У «Незвіданій землі» є лише одна головна декорація – дерев’яна хатина, у якій проживає Іді. Наш художник-постановник Тревор Сміт зумів не лише побудувати її, але і наділив це місце власною історією. Завдяки продуманим до деталей декораціям, ми бачимо як життя Іді змінюється протягом кожної пори року.

Цей фільм справді особливий для мене, тому що ми з командою подолали непростий шлях. Увесь знімальний процес відбувався у Канаді, яка може похизуватися одними з найбільш екстремальних та непередбачуваних погодних умов. 

Читайте також: #BOOKSHELFY: KHAYAT, МУЗИКАНТ 

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...