UA
RU

Трипільська ТЕС повністю зруйнувана військами рф

Унаслідок масованої атаки росії проти України повністю зруйнована Трипільська теплоелектростанція. Про це повідомили у ПАТ «Центренерго». 

Трипільська ТЕС повністю зруйнувана військами рф-Фото 1

В ніч на 11 квітня росія здійснила масовану ракетну атаку проти України. Унаслідок атаки було повністю зруйновано Трипільську теплоелектростанцію. Про це повідомили у ПАТ «Центренерго»:

«Чорний день в історії «Центренерго». Унаслідок сьогоднішньої масованої атаки, знищено всю нашу генерацію. Війська рф повністю зруйнували Трипільську ТЕС, що на Київщині. Добре, що всі наші, хто був під час обстрілів на зміні, — живі. Але нам дуже болить … Унаслідок влучань, сталася масштабна пожежа у турбінному цеху».

Трипільська ТЕС була найбільшим постачальником електроенергії у Київську, Черкаську та Житомирську області.

«Масштаби руйнувань — жахливі. Грошима це не оцінити. Це для нас найбільший виклик за всю історію підприємства. Але я переконаний — ми з ним справимось», — заявив голова наглядової ради ПАТ «Центренерго» Андрій Гота.

Наразі пожежу на Трипільській ТЕС, яка виникла через ракетний обстріл рф, локалізували. Триває ліквідація займання на окремих ділянках. Рятувальники приступили до розбору зруйнованої будівлі машинної зали.

Також у «Центренерго» повідомили, що на сьогодні тут втратили 100 відсотків генерації. 22 березня 2024 року вщент було знищено Зміївську ТЕС на Харківщині. 25 липня 2022 війська рф окупували Вуглегірську ТЕС на Донеччині.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: United24

Читайте також: АМЕРИКАНСЬКІ ЗІРКИ ЗАКЛИКАЛИ КОНГРЕС США ДОПОМОГТИ УКРАЇНІ

Статьи по теме