UA
RU

Як стилізувати післяпологовий животик

Редагувати переклад
Змінювалися тенденції, мода, не вщухають дискусії щодо грудного вигодовування у публічних місцях, обговорюются права жінки під час декрету, але незмінним є одне: бажання  відчувати себе красивою і… собою. Особоливо це стосується післяпологового періоду. 

Marie Claire та бренд LOVE зустрілися із Юлою, яка місяць потому народила третю дитину, щоб показати — у тіла немає нестандартних періодів, є стилістичні прийоми, які вигідно акцентують увагу на найсильніших сторонах фігури. 

Як стилізувати післяпологовий животик-Фото 1

Під кожним образом стиліст проекту Ксенія Карпенко пояснює чому і як обирали образ. 

как скрыть животик после родов 2

Як стилізувати післяпологовий животик-Фото 3

Фото в мятній рубашці. Палаццо  із завищеною талією вільного крою — візуально ноги починаються там, де починається низ вашого образу. Прості лінії подовжують та не ускладнюють силует. Одяг жінки, яка годує грудьми має бути із натуральних або напівнатуральних тканин. А-силует рубашки підкреслює стрункість ніг, та відводить акцент від обєму грудей.

как скрыть животик после родов 3

Як стилізувати післяпологовий животик-Фото 5

Фото в палаццо та трикотажному пальто. Плавність вертикальних ліній образу подовжує силует. Розріз додає образу повітря, що візуально робить силует легшим.

как скрыть животик после родов

Як стилізувати післяпологовий животик-Фото 7

Сукня блакитна із вирізом. Баланс виразної зовнішності Юли та елегатної сукні. Виріз на спині подовжує силует, робить акцент на силуеті, але не на окремій частині фігури. Пам»ятаємо — оточуючі побачать лише те, що ми ім покажемо. 

Юліє, чи змінилося відчуття тіла від першої вагітності до третьої?

Мені дуже пощастило з генетикою, і в мене абсолютно немає проблем із зайвою вагою. Єдине, що після першої вагітності я відновила форму за тиждень, а після третьої – за три тижні. Моє найголовніше правило – не їсти все підряд після народження дитини. Все-таки дотримуватися правильного харчування, що допоможе швидше повернути форму. Плюс, цього разу різниця між цією і першими вагітностями у мене 10 і 8 років, тому, щоб прискорити процес відновлення, я всю третю вагітність ходила на масаж. І впевнена, що саме він допоміг мені не так стрімко набирати вагу і тримати тіло в тонусі.

Як стилізувати післяпологовий животик-Фото 8

Що допомагає залишатися в тонусі?

Повторюся, це правильне харчування. Також після трьох тижнів від пологів я вже почала робити гімнастику й розтяжки. Десь за півтора місяці планую додати силові тренування, але щадні, адже дитина на грудному вигодовуванні. Це будуть насамперед навантаження на прес і ноги. Верхню частину тіла поки що задіяти не можна, щоб не зникло молоко.

 Що б ви порадили собі, коли ходили з першою вагітністю?

Лише бути спокійнішою й не перейматися через дрібниці. Під час першої вагітності хоч у мене й був токсикоз, загалом вона пройшла легко, як і пологи. Тому ми так швидко зважилися на другу дитину. Я майже миттєво відновила форму й не була надто прив’язана до дитини, тому що мені дуже допомагала моя мама. Ми з самого початку правильно організували весь процес, тому не скажу, що хотіла б щось змінити. Мені було легко. І набрала я теж близько 12 кілограмів.

Як стилізувати післяпологовий животик-Фото 9

Ви купували собі речі для вагітних?

Ні, не купувала. Оскільки моя вагітність перебігала переважно влітку. Плюс, маю таку особливість організму, що до шостого місяця в мене практично не видно живота. Тому взимку-навесні носила свої звичайні речі oversize. А вже в третьому триместрі позичала реглани у чоловіка. Єдине, подруги подарували мені дві сукні, які я чергувала з регланами.

 Який для вас найзручніший лук після пологів?

Я не з тих мам, які віддають перевагу комфортним образам. Мені навпаки хочеться швидше повернути своєму образу жіночність і сексуальність, тому ношу білизну, що утягує, вона виглядає дуже красиво й естетично. Зараз її величезний вибір, можна легко підібрати підходящий варіант. До того ж, як після перших, так і після других пологів мені хочеться якомога швидше відновити форму. Почати займатися спортом, гарно виглядати, насамперед, для себе у дзеркалі, а потім для чоловіка. Також хочеться швидше вдягти свої колишні джинси й облягаючі сукні, з якими я розсталася 9 місяців тому.

Як стилізувати післяпологовий животик-Фото 10

Яка реакція чоловіка на зміни вашого тіла?

Я зараз дуже класна, тому що швидко схудла. За три тижні позбулася більше кілограмів, ніж набрала: набрала близько 14 кг, а скинула вже 16 кг. Тому чоловік приємно здивований і радіє змінам мого тіла.

Що змінилося у порівнянні з першим і третім досвідом материнства?

З першою дитиною, звісно, ми не знали, що нас чекає попереду. Тому жили тоді сьогоднішнім днем. Більше хвилювалися, більше зациклювалися на дрібницях, які абсолютно від нас не залежали й не завдавали дитині сильного дискомфорту, наприклад кольки. Тоді ми їх сприймали як хворобу, а зараз переживаємо це спокійніше і розуміємо, що це ось-ось минеться. Це особливість новонароджених. Тож досвід дозволяє нам бути більш розслабленими батьками. Плюс, тоді в мене не було двох помічниць-донечок, а зараз вони в мене є. Наша сім’я стала більшою, і досвід материнства мені вже потрібно передавати своїм дівчаткам: показувати, як поводитися з дитинкою, як любити малюка і як до нього ставитися. Вже повною мірою усвідомлюю відповідальність за той приклад мами, який я показую своїм донькам, вони потім будуть робити так само. Ще дуже великим плюсом досвіду материнства є те, що ми абсолютно не купували речі, як це було раніше. Не було необдуманих покупок у великій кількості. Тоді завжди хотілося все найкраще, щоб усього було багато. Зараз купуємо лише необхідне й навіть наші друзі радяться з нами, що подарувати, аби подарунки були потрібними та практичними. Ще одна важлива річ, яка також прийшла з досвідом – ми зовсім не боїмося брати сина в товариство – гуляти з ним, ходити в ресторан і їздити у подорожі, які ми вже спланували. З першими дітьми все було інакше. Вони частіше лишалися вдома, адже ми боялися сторонніх очей, хвороб і всього, що може чекати дитину в зовнішньому світі. А з третьою вирішили швидко адаптувати малюка до навколишнього світу. Тим більше, нас вже багато, і ми не можемо дозволити собі бути постійно вдома. Старші діти хочуть гуляти і звикли проводити вихідні на свіжому повітрі з батьками. Тому ми зараз все це поступово прищеплюємо дитині, адже наш Ніл народився у великій і дружній родині.

Як стилізувати післяпологовий животик-Фото 11

Над проєктом працювали:

Стилізація образів: Ксенія Карпенко LOVE by Ksenia Karpenko @love.fp                          

Make&hair:  Надежда Тихонова @nadinee_makeup, Марічка Кухаревич  @makeup_merrik

Producer: Вікторія Метчер @viktoria_metcher

Читайте також: ФАЇНА ТЕДЕЄВА, АНІТА ЛУЦЕНКО, ЛІЛІЯ РЕБРИК У ФОТОПРОЄКТІ «МИСТЕЦТВО МАТЕРИНСТВА»