UA
  RU

  Anti-age стоматологія: що це та як вона працює

  Андрій Турків, експерт естетичних реставрацій стоматологічної клініки Porcelain, про те, що таке стоматологія anti-age, і як вона працює. 
  
  
  Anti-age стоматологія: що це та як вона працює-Фото 1

  Світовий ринок пластичної хірургії оцінюється у більш ніж 11 мільярдів доларів. Тільки за поточний рік, за даними Американського товариства пластичних хірургів, у США 17 млн ​​людей випробували на собі технології естетичної медицини, що омолоджують. Незмінно одним із найпопулярніших напрямків залишається підтяжка особи – понад 130 тисяч операцій щорічно, – що поступається в популярності лише збільшенню грудей. 


  Читайте також: НА ВСЕ 32: НАТУРАЛЬНІ ЗАСОБИ ДЛЯ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ

  Однак мало хто знає, що досягти ефекту підтягнутої особи з чітким контуром можна за допомогою стоматології. Anti-age dentistry – так називається напрямок естетичної стоматології, спрямований не тільки на усунення стоматологічних проблем, але й одночасне моделювання овалу обличчя. Так, за допомогою стоматологічних процедур, спрямованих на корекцію патологічної стираності зубів та інших вікових змін у зубних рядах, можна зупинити природні ознаки старіння обличчя.


  Anti-age стоматологія: що це та як вона працює-Фото 2

  Фізіологія: чому старіє наша посмішка

  Після 35 років зубо-щелепна система людини починає переживати структурні зміни. Так, одними з ознак такого старіння є перші зморшки навколо рота та щоки. Справа в тому, що з віком нижня третина особи починає поступово «знижуватися»: цьому сприяє неправильний прикус і патологічна стирання зубів як наслідок.

  Звідси ж з'являються такі неприємні супутники «віку», як носогубні складки та подвійне підборіддя. Обличчя стає більш «в'ялим» через поступове зменшення навантаження м'язів скронево-нижньощелепного суглоба. Через це "каркас" особи слабшає, губляться чіткі контури особи.


  Читайте також: ВІДКРОВЕНИЙ РОЗМОВ З ВЕДУЧИМ ПЛАСТИЧНИМ ХІРУРГОМ УКРАЇНИ ПАВЛОМ ДЕНИЩУКОМ

  Крім того, яскравим індикатором віку є і колір зубної емалі, яка з віком тьмяніє, стає «прозорою», на поверхні утворюються дрібні тріщини.

  Anti-age стоматологія: що це та як вона працює-Фото 3  Як працює anti-age стоматологія

  Отже, ключове завдання антивікової стоматології – виправити вікові зміни зубних рядів, тим самим змоделювавши чіткіший овал обличчя. Dental Face Lifting сприяє також ефекту повних губ, розгладжених зморшок і підтягнутих щік, за рахунок встановлення коронок, відновлення відсутніх зубів, формування нової висоти прикусу та відновлення функції скронево-нижньощелепного суглоба.

  Висота прикусу та, відповідно, нижня третина особи загалом збільшується за допомогою відновлення зубів керамічними вінірами та коронками, протезування відсутніх зубів. Одночасно відновлюються стерті зуби.


  Anti-age стоматологія: що це та як вона працює-Фото 4

  Останні штрихи – відновлення структури та кольору зубної емалі. Професійне відбілювання, реміналізація емалі та регулярна гігієна – і посмішка знаходить колишній натуральний тон здорової та молодої посмішки.

  Читайте також: ТОП-5 ГОРМОНІВ МОЛОДОСТІ, ЯКІ ЗБЕРІТЬ КРАСУ НА ДОВГІ РОКИ


  У 20-му столітті основним завданням естетичної стоматології було досягнення гармонії зубних рядів за допомогою копіювання природних параметрів посмішки та використання мінімальних реставрацій. Сьогодні ж естетична стоматологія здатна не лише усувати дефекти посмішки, а й омолоджувати обличчя пацієнта загалом. Ліфтинг нижньої частини обличчя – з таким ефектом можна вийти не лише від косметолога чи пластичного хірурга, а й від стоматолога.

  Фото: unsplash.com

  Статті на тему