UA
RU

Спортивне екіпірування для комфортних занять будинку

Редагувати переклад
Спорт удома – не вирок! Якщо правильно підійди до облаштування домашнього міні-спортзалу, можна отримати задоволення та гарну форму під кінець карантину. 

Спортивне екіпірування для комфортних занять вдома-Фото 1

Заняття спортом удома у багатьох викликають нерозуміння. Як змусити себе стати з ліжка? А чи реально займатись без тренера? Чи буде ефект? Чим же все-таки замінити уподобані тренажери? Про мотивацію та про те, як займатися спортом вдома, ми вже розповідали, а сьогодні поговоримо про екіпірування для імпровізованого спортзалу вдома Повірте, все простіше, ніж на перший погляд. 

Читайте також: Спорт на карантині: займаємося онлайн

 

килимок 

Найперша річ, яку варто купити для занять спортом удома, звичайно, килимок. Без нього заняття можливі, але не такі комфортні. 

Вибирайте модель з рельєфним покриттям з одного боку, щоб килимок не ковзав та не зрушувався під час виконання вправ. 

Спортивне екіпірування для комфортних занять вдома-Фото 2

Купити 

 

Обтяжувачі 

Щоб навіть найпростіші тренування принесли більше користі для здоров'я та фізичної форми, на допомогу прийдуть обтяжувачі. З ними не доведеться виконувати багато повторень однієї вправи, оскільки навантаження у вигляді додаткової ваги зробить свою справу. 

Спортивне екіпірування для комфортних занять вдома-Фото 3

Купити 

 

фітбол

Якщо ви думаєте, що фітбол абсолютно марний і використовується тільки для антуражу, дуже помиляєтеся! Головне — знати, як із ним поводитися. На фітбол можна качати прес, сідниці, робити махи, планку. І це далеко не повний список усіх можливостей чудо-м'яча. 

Спортивне екіпірування для комфортних занять вдома-Фото 4

Купити

Читайте також: 6 питань до Іраклі Макацарія про спорт, тренажерний зал та вправи для дівчат

 

Skakalka 

Чи не брали скакалку зі шкільних часів? А дарма, адже кілька хвилин на день зі скакалкою разом із комплексом вправ, що доповнюють, допоможуть підтримувати себе у формі. Правда, не варто стрибати у вечірній час, а якщо є можливість, краще вийти на сходовий майданчик (але не перетинатися із сусідами!) або двір приватного будинку. 

Спортивне екіпірування для комфортних занять вдома-Фото 5

Купити 

 

Гантелі 

Якщо ваша слабка зона це руки, і ви хочете їх підкачати, без гантель не обійтися. Звичайно, віджимання ніхто не скасовував, але кількість варіацій вправ із гантелями нескінченна. 

Спортивне екіпірування для комфортних занять вдома-Фото 6

Купити 

Читайте також: Як почати займатися спортом, якщо ви не були у тренажерному залі вічність

 

Фітнес-гумки 

З одними лише фітнес-гумками, які, до речі, досить бюджетні, можна виконати десятки ефективних вправ на різні зони: сідниці, стегна, руки та навіть спину. 

Спортивне екіпірування для комфортних занять вдома-Фото 7

Купити 

 

Що робити, якщо екіпіровки немає?

Цілком ймовірно, що не всі зможуть дозволити собі повноцінну заміну спортзалу вдома, але не варто зневірятися! Для багатьох вправ буде достатньо килимка та креативності. 

  • Використовуйте меблі. Диван, стілець, стіл, табуретка і навіть стіни цілком можуть замінити деякі тренажери та пристрої. Їх можна використовувати як опору під час виконання вправ. 
  • Багатофункціональність. Одна лише скакалка може виконувати функцію фітнес-гумки або допомагати у розтяжці, а гантелі в деяких вправах цілком замінять гриф від штанги. 
  • Увімкніть фантазію. Замість гантелі візьміть пляшки з водою, а натомість степеру підберіть невеликий стілець або табуретку. 

Читайте також: Про спорт: популярні та незвичайні фітнес-напрямки

Що ще купити для домашніх тренувань: 

[product_gallery id=590633]
 

Статті на тему