UA
  RU

  The HARDKISS та MONATIK представляють пісню та відео «Кобра» — історію про небезпечні зв'язки

  Редагувати переклад
  Нова колаборація двох українських музичних легенд
  
  The HARDKISS та MONATIK представляють пісню та відео «Кобра» — історію про небезпечні зв'язки-Фото 1

  Близько двох років ми мечтали і обговорювали разом із Дімою можливу колаборацію. А написати пісню про змію я мечтала ще більше — напевно, всі дев'ять років існування гурту. Цей образ мене дуже надихає, – розповідає Юлія Саніна. — Коли «Кобра» таки написалася — одразу зрозуміла, що Діма з його неймовірним тембром чудово прозвучить тут. Кобра — яка ж вона гарна та небезпечна водночас. Гарний і граціозний танець цієї змії я порівняла з танцем любові. І цей танець не на життя, а на смерть. «Кобра танцює на ножах» — вона настільки небезпечна, ти чудово знаєш про це, але ти не можеш відвести погляд, ти вже став жертвою. Це кохання, в якому ти втрачаєш контроль над собою і стаєш таким уразливим.


  The HARDKISS та MONATIK представляють пісню та відео «Кобра» — історію про небезпечні зв'язки-Фото 2

  Читай також: Рідкісні кадри: Джіджі Хадід зворушила світ “вагітної” фотосесією


  У кліпі, режисером якого виступив креативний продюсер і музикант The HARDKISS Валерій Бебко, отруйна змія зображена буквально — вона повзе за MONATIK і проникає разом із ним у творчу лабораторію The HARDKISS. Це місце для музыки, максимально секретне та безпечне. «Можливо, MONATIK є тією самою коброю. Такий "знайомий незнайомець". Друг, якого ти так любиш і якому довіряєш... Є й інші прочитання історії, але всі вони збігаються до одного — всіх нас манять і заводять небезпечні зв'язки. Ми не сховуємо своїх фантазій, сміливо втілюємо їх у життя», — розповідає Вал.

  The HARDKISS та MONATIK представляють пісню та відео «Кобра» — історію про небезпечні зв'язки-Фото 3

  Пісня «Кобра» увійде до нового альбому The HARDKISS, реліз якого запланований на весну 2021 року. А 29 травня гурт відзначить своє десятиліття грандіозним шоу «Десять» на НСК «Олімпійський» у Києві.


  Квитки > thehardkiss.com

  Статті на тему