UA
  RU

  У рамках Тижня моди у Нью-Йорку пройшов цифровий показ українського бренду GASANOVA

  У своїй колекції SS'22 Ельвіра Гасанова продовжує досліджувати нові грані фірмового святкового настрою бренду GASANOVA за допомогою ефектних пропорцій, яскравих кольорів та пульсуючої енергії. Після довгих місяців всесвітнього карантину та тотального засилля затишного домашнього одягу ми знову готові до великої вечірки поза домом. 


  В рамках Тижня моди в Нью-Йорку відбувся цифровий показ українського бренду GASANOVA-Фото 1

  В рамках Тижня моди в Нью-Йорку відбувся цифровий показ українського бренду GASANOVA-Фото 2


  В рамках Тижня моди в Нью-Йорку відбувся цифровий показ українського бренду GASANOVA-Фото 3

  В рамках Тижня моди в Нью-Йорку відбувся цифровий показ українського бренду GASANOVA-Фото 4

  В рамках Тижня моди в Нью-Йорку відбувся цифровий показ українського бренду GASANOVA-Фото 5


  “Пандемія дала нам можливість переконатися, наскільки сильний одяг впливає на нашу поведінку, настрій та характер. Різний одяг змушує почуватися по-різному і наша колекція точно підштовхне дівчат до бажання вбратися і насолоджуватися життям”, - каже дизайнер.

  Ключову концепцію колекції SS'22 забезпечує special occasionwear - найсильніший бік бренду. Сяючі сукні з кристалів, відомі у всьому світі завдяки Джіджі Хадід, Кортні Кардаш'ян та іншим знаменитостям, цього сезону набули нового силуету колони глибокого синього, молочно-білого та елегантного чорного відтінків. Знакова для бренду костюмна група представлена ​​декорованим камінням брюками та жакетами ідеальної посадки. А розслаблений силует створював креп, що летить, з якого пошиті костюми. 

  В рамках Тижня моди в Нью-Йорку відбувся цифровий показ українського бренду GASANOVA-Фото 6

  В рамках Тижня моди в Нью-Йорку відбувся цифровий показ українського бренду GASANOVA-Фото 7  В рамках Тижня моди в Нью-Йорку відбувся цифровий показ українського бренду GASANOVA-Фото 8

  В рамках Тижня моди в Нью-Йорку відбувся цифровий показ українського бренду GASANOVA-Фото 9


  В рамках Тижня моди в Нью-Йорку відбувся цифровий показ українського бренду GASANOVA-Фото 10

  Читай також: Коко Роша у костюмі українського дизайнера Marianna Senchina

  Найвиразніша частина колекції присвячена структурним оборкам на міні-сукнях та об'ємних топах, ефект від яких посилюється за рахунок насичених кольорів – ультрамарину, смарагдово-зеленого, мадженти та грушевого жовтого. Складні форми створює макетна техніка, яка сьогодні використовується в кутюрному ательє та в колекції GASANOVA SS'22.


  В рамках Тижня моди в Нью-Йорку відбувся цифровий показ українського бренду GASANOVA-Фото 11

  В рамках Тижня моди в Нью-Йорку відбувся цифровий показ українського бренду GASANOVA-Фото 12

  В рамках Тижня моди в Нью-Йорку відбувся цифровий показ українського бренду GASANOVA-Фото 13

  Працюючи з яскравими відтінками та екстравагантними силуетами Ельвіра Гасанова все ж таки не забувала про комфорт, легкість руху та відчуття природності в будь-який момент життя. Створюючи колекцію SS'22, дизайнер перебувала в очікуванні дитини і цей період, наповнений щастям та оптимізмом, змусив по-новому подивитися на соковиті кольори та вперше використати їх у колекції. 

  Статті на тему