UA
  RU

  Джуд Лоу перетворився на шахрая для участі у картині ”Гніздо” 

  "Мені подобається грати абсолютних негідників”, - зізнався актор. 
  
  Джуд Лоу перетворився на шахрая для участі у картині ”Гніздо” -Фото 1

  Джуд Лоу - типовий британський красень, який почувається комфортно в образах мужніх, сміливих, хоч і кілька солоденьких чоловіків. Проте, для ролі у фільмі “Гніздо” йому довелося стати справжнісіньким шахраєм і шахраєм. Дія фільму розгортається наприкінці 1980-х років, а Лоу грає пройдисвіту Роррі, який вірить у своє найвище призначення, яке дісталося йому лише по праву наслідування. 


  Сюжет розповідає про типову історію втілення мрії. Ось тільки у картині режисера Шона Дуркіна зелений лужок, дружина-домогосподарка, сімейний походи на бейсбол перетворюються на холодний маєток у британському Сурреє, нежиттєздатну землю та отруєний колодязь. Рорі відчуває, що Америка вже дала йому все, а тому вирішує повернутися до рідної Англії, щоб закріпити успіх і додати кілька нулів до свого банківського рахунку.  

  Джуд Лоу перетворився на шахрая для участі у картині ”Гніздо” -Фото 2


  Ось тільки виявляється, що в реальному житті все відбувається зовсім не так, як у казках. Втім, чарівну та наївну історію нам ніхто й не обіцяв. Головний герой, якого втілює Джуд Лоу, страждає питаннями династичного характеру, спадковістю, а заразом і намагається зрозуміти, що означає бути главою сім'ї. 

  Читай також: Ліна Данем вперше розповіла, чому не може мати дітей 

  “Мені сподобалося грати зовсім несимпатичного мудака. Складність була зробити його спокусливішим і алюрним. Він хоче спокусити, але добре, що це було зроблено для того, щоб вижити, а не загубити дитину або завести роман на стороні. Адже ми всі прикидаємося, запевняючи, що все у нас добре”, — розповів актор. 


  Наталі Портман зізналася, що картина “Гніздо” про те, що потрібно зробити, щоби почати відповідати стандартам. Ось тільки після виконаної роботи розумієш, що ніхто тебе не просив відповідати. 

  Джуд Лоу перетворився на шахрая для участі у картині ”Гніздо” -Фото 3

  “Ми всі виходимо із цього періоду похмілля. Нам потрібна духовна революція. Погляд ззовні — на наші сім'ї та прості радощі. Потрібно робити правильні речі для правильних людей”.   "Гніздо" режисера Шона Дуркіна вже можна подивитися на АмазонкаITunesYouTube  інших ресурсів. 

  Статті на тему