UA
RU

Фотозвіт: розкішний вечір вишуканої французької гастрономії GREY GOOSE Le Marché Bleu

Редагувати переклад
28 листопада в Києві всього на один вечір у Києві відчинилися двері справжнього французького ринку GREY GOOSE Le Marché Bleu. 

Фотозвіт: розкішний вечір вишуканої французької гастрономії GREY GOOSE Le Marché Bleu-Фото 1

Барвисті прилавки з делікатесами і свіжа випічка з добірних сортів пшениці озимої – тієї самої, з якої створюють горілку GREY GOOSE, – спокушали гостей, пробуджуючи калейдоскоп смакових насолод. GREY GOOSE високо цінує якість інгредієнтів, і саме тому бренд відтворив атмосферу традиційного французького ринку, якому довіряють найвибагливіші кухарі, вибираючи продукти для своїх гастрономічних етюдів.

Фотозвіт: розкішний вечір вишуканої французької гастрономії GREY GOOSE Le Marché Bleu-Фото 2

Насолоджуючись коктейлем GREY GOOSE Le Grand Fizz, гості прогулювалися між прилавками ринку GREY GOOSE Le Marché Bleu та збирали подарунки для рідних та близьких. На додаток до традиційних французьких делікатесів, головним акцентом подарунка, безумовно, стала ексклюзивна французька горілка GREY GOOSE. 

Фотозвіт: розкішний вечір вишуканої французької гастрономії GREY GOOSE Le Marché Bleu-Фото 3

Але й самі гості GREY GOOSE Le Marché Bleu також не залишилися без подарунків: відчинивши таємні двері за одним із прилавків ринку, вони раптом опинилися у світі високої французької кухні. Гастрономічні варіації, вправні коктейлі та атмосфера затишної розкоші – головні складові вечері.

Фотозвіт: розкішний вечір вишуканої французької гастрономії GREY GOOSE Le Marché Bleu-Фото 4

Серед гостей були помічені: Микита Добринін, Евеліна Мамбетова, Тетяна Рубан, Елла Кандиба, Дмитро Євенко, Володимир Подолян, Олена та Віталій Рева, Ірина Данилевська, Лілія Літковська та багато інших.

[mc_gallery id=91457]

Про бренд GREY GOOSE

Історія бренду нерозривно пов'язана з ім'ям підприємця Сідні Френка. У 1996 Сідні розробив проект горілки супер-преміум класу для американського ринку. Основною ідеєю стало створення якісного продукту з дивовижними та неповторними смаковими характеристиками. Кінцевий результат перевершив найсміливіші очікування: лише через рік горілка GREY GOOSE завоювала звання World's Best Tasting Vodka на Світовому Алкогольному Чемпіонаті. Вона була високо оцінена критиками і набула великої популярності в США, а потім і в інших країнах світу, в тому числі і в Україні, відразу завоювавши визнання у знавців та поціновувачів по-справжньому якісного напою.

Створення унікальної рецептури горілки Сідні Френк довірив Франсуа Тібо, а виробництво затіяв у Франції у провінції Коньяк, батьківщині найвишуканіших вин та коньяків, адже саме там росте найкраща пшениця у світі та тече найчистіша вода.

Для виготовлення спирту майстер купажу Франсуа Тібо використовує м'які сорти пшениці озимої з північного регіону Пікардії. Тут є все: підходяща температура, вологість і щедрий заплавний ґрунт. Така пшениця класифікується як хлібопекарська вищого ґатунку, Blé Panifiable Supérieur Class 1, з якої роблять найкращі у Франції хліб та випічку. 

Фотозвіт: розкішний вечір вишуканої французької гастрономії GREY GOOSE Le Marché Bleu-Фото 5

Спиртове виробництво знаходиться там, де вирощують пшеницю — у північній Пікардії, а бутилюється GREY GOOSE у Дженсаку, центрі провінції Коньяк, що славиться своєю м'якою та злегка солодкуватою джерельною водою. Вода з джерела в Дженсаку зароджується на північному сході провінції і проходить через ґрунт, багатий на вапняк.

Перед відправкою на лінію розливу кожна партія GREY GOOSE проходить лабораторний контроль. Для того, щоб вловити всі відтінки смаку, запрошуються дегустатори Франсуа Тібо.

У горілці GREY GOOSE не міститься цукру, смакових та інших добавок. Її кристально чистий смак і особливий характер повністю визначаються пшеницею та джерельною водою при ретельному дотриманні технології. Надзвичайно гладкий аромат із найлегшою ноткою горіха та фенхелю, відчутною на тлі перцевих запахів спирту. У округлому смаку помітні мінеральні відтінки меленого перцю та делікатні анісові нотки. У післясмаку чути ноти мигдального печива та свіжої випічки.

Статті на тему