UA
  RU

  Чоловік каже: співак Влад Ситник

  Сьогоднішній герой нашої постійної рубрики "Чоловік каже" співак, Золотий голос України Влад Ситник. Він розповів Marie Claire про те, від чого б не відмовився у своєму житті, про життєві уроки та вибір.

  Чоловік каже: співак Влад Ситник-Фото 1


  - Що для вас означає поняття "нова маскулінність"? Яким має бути «справжній чоловік»?

  - Справжній чоловік – сильний чоловік. Він приймає рішення та живе з їхніми наслідками, бере на себе відповідальність за свої дії. Він завжди дотримується свого слова. І, на мою думку, немає нових стандартів у цьому напрямку. Ти можеш висловлюватись і жити як тобі хочеться, але при цьому у вчинках залишатися чоловіком!


  — Які життєві уроки дали вам батьки?

  — Найголовніший урок — незважаючи на що залишатися людиною. Завжди цінувати близьких тобі людей. Сім'я – найважливіше, що є в моєму житті.

  Читайте також: ЧОЛОВІК КАЖЕ: ЛАША МДИНАРАДЗЕ, ОСНОВНИК БРЕНДУ GUDU


  — У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» та «після»?

  — На це запитання я можу відповісти як так, так і ні. З одного боку в моєму житті не було якихось прямих переломних моментів, які б кардинально все змінили. А з іншого, щодня ділить життя на те, що було вчора, і те, що буде завтра. Кожна нова перемога, зустріч, подія змінює твоє життя. Головне — вміти зачиняти двері за минулим та тримати відчиненими майбутньому.

  — Що найбільше вас драйвіт: у житті, роботі, стосунках?  — Найбільше драйву я маю від активного відпочинку, це може бути як їзда на сноуборді, так і дайвінг. Але оскільки в Києві немає можливості цим займатися, то найчастіше це більярд або теніс. І найголовніший мій драйв — це музика, сцена і все, що з цим пов'язано.

  Чоловік каже: співак Влад Ситник-Фото 2


  — Як ви думаєте, ви вже знайшли себе?

  — Сьогодні мені виповнюється 30, і я впевнено можу сказати, що знайшов себе.

  Я займаюся тим, що хочу, роблю музику, яка мені до душі, не орієнтуючись на формат, але чітко орієнтуючись на свій внутрішній стан і свого слухача.


  Читайте також: ЧОЛОВІК КАЖЕ: АНТОН СІМЧИШИН, ФАХІВЦІВ ПО КОМУНІКАЦІЯХ

  — Яку музику ви творите?

  — Я працюю у напрямку естради та crossover. Саме таку музику я виконую та створюю. Нещодавно відбулася прем'єра балади українською мовою «Не шукай». Зараз працюю над своїм першим альбомом у напрямку crossover. Якщо все у світі стабілізується, то прем'єра відбудеться у жовтні 2021 року. Це буде перший авторський crossover альбом в Україні.

  — Якими критеріями ви міряєте успіх?

  — Ви знаєте, про це ніколи не думав. Я не маю якихось чітких критеріїв. Та й "успіх" - це не зовсім постійна величина. Тому що сьогодні він є, а завтра може і не бути. Напевно, для мене, успіх – це кохання, яке мені дарують слухачі. Якщо я бачу віддачу із зали, я щасливий.

  Чоловік каже: співак Влад Ситник-Фото 3

  - Як виглядає ваш стандартний день?

  — Напевно, як артистові та творчій людині мені пощастило. Щодня мій день нестандартний. Так, є якісь основні речі, як і у кожної людини. Прокинутися, прийняти душ, поснідати, а далі все залежить від графіка – це може бути репетиція, саунд-чек, запис у студії, зйомка інтерв'ю чи поїздка на концерт. І що ще залишається незмінним у моєму житті — спорт та сон, другого, на жаль, часто не вистачає.

  - Які якості у партнері для вас важливі?

  — Для мене важливими якостями завжди були вірність, надійність, розуміння як у житті, так і в побуті, та й важливо — це почуття гумору.

  Читайте також: ЧОЛОВІК КАЖЕ: ПОДОРОЖ СЛАВА МАШТАЛІР

  - Яка людина ніколи не буде поруч з вами?

  - Брехливий і жадібний. Я дуже добре відчуваю людей, особливо коли вони мені брешуть. Намагаюся від таких людей триматися якнайдалі.

  — Чого б ви не відмовилися ні за що на світі?

  — Як би банально це зараз не звучало, я нізащо не відмовився б від музики та можливості стояти на сцені.

  Статті на тему