UA
RU

Зимовий догляд у питаннях та відповідях

Редагувати переклад

Як доглядати за шкірою взимку, як правильно обрати косметику — на ці та інші питання відповідає лікар, співвласниця бренду доглядової космецевтики для шкіри обличчя MOLA Олександра Палько.

Зимовий догляд у питаннях та відповідях-Фото 1

Як обрати догляд в зимовий період?

Вибір оптимального «зимового» догляду залежить від кількох критеріїв. А саме — від типу та стану шкіри обличчя, а також від проблеми, яку бажаєте вирішити. Підбір догляду обовʼязково повинен бути за типом шкіри, але зі зміщенням у бік сухості. Рекомендую догляд, який містять наступні компоненти: церамідами, сквалан, лецитин, вітамін Е, ніацинамід, пробіотики. Ці всі складові є у наших засобах mola.

Зимовий догляд у питаннях та відповідях-Фото 2

Чому змінюється стан шкіри взимку?

На це впливає безліч зовнішніх факторів. Це опалення, яке спричиняє сухість повітря, мороз та вітер, перепади температур. А також те, що ми споживаємо менше води. В результаті шкіра страждає найбільше: стає чутливою, сухою з тріщинами та подразненням, порушується ліпідний барʼєр.

Коли наносити живильний крем — вранці чи ввечері?

Якщо у вашому догляді є зволожуючий та живильний продукт, використовуйте живильний у ранковому догляді, а зволожуючий — у вечірньому.

Зимовий догляд у питаннях та відповідях-Фото 3

Чи можна взимку використовувати кислоти?

Зимовий період — це саме той час, коли можна використовувати сильні активи на повну. Рекомендуємо використовувати засоби, які містять вітамін С, ліпоретинол, азелеінову та інші кислоти.

Чи можна підібрати повноцінний догляд для себе?

Так, звичайно. В нашій команді є лікар-дерматолог. Разом ми розробили 54 програми догляду індивідуально для кожного типу та стану шкіри обличчя. Дарую від себе знижку -20% на програму догляду , по промокоду «Зима».

Статьи по теме