UA
  RU

  MONATIK звернувся до росіян у своїй новій пісні “Молчунам”

  Свою нову авторську пісню він заспівав зі сцени в Польщі.


  Дивлячись на все те, що відбувається в нашій країни, розумієш, що “достукатися” до окупантів неможливо, але українські артисти не полишають надії.

  MONATIK звернувся до росіян у своїй новій пісні “Молчунам”-Фото 1

  Instagram/@monatik_official

  MONATIK представив новий сингл “Молчунам”, який адресований мешканцям російської федерації. В ньому виконавець закликає росіян перестати слухати телевізор, вимкнути його, а увімкнути свою голову.  Співак виступив з новим треком на благодійному концерті “Доброго вечора, ми з України!” в Польщі.


  Як сказав сам артист під час благодійного концерту, пісня “Молчунам” має дійти до адресата, до людей, які не говорять про війну або називають її “спеціальною операцією”.

  Жахливий час, коли є люди, які називають війну “спеціальною операцією”. Коли все ще є люди, які мають мільйонну аудиторію, але роблять вигляд, що війни не існує чи ніяким чином не стосується їх. Пісня “Молчунам” саме про тих, хто не звертає увагу на те, що зараз відбувається,

  – говорить співак.


  Читайте також: Біллі Айліш записала відеозвернення до українців: «Ми хочемо висловити солідарність»

  Також на своїй сторінці в Інстаграм MONATIK написав, що його новий сингл почали активно блокувати в соціальній мережі, вказуючи причину як “сцени насилля та неприйнятний контент”. Співак заявив, що таким чином росія хоче, щоб ми мовчали, але цього не буде – ми продовжуємо кричати.

   
   
   
   
   
  Посмотреть эту публикацию в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публикация от Dmitriy Monatik (@monatik_official)  Також на концерті в Польщі виступала Jerry Heil,  Alina Pash, Сергій Бабкін та українські стендап-коміки. Всього з концерту зібрали приблизно 1 мільйон гривень, який передадуть у благодійний фонд Маші Єфросініної.


  Статьи по теме