UA
RU

«Не потрібно боятися розповідати про свої невдачі»: Анна Різатдінова презентує автобіографію

Редагувати переклад
Видання, яке написала українська художня гімнастка та бронзова призерка Олімпійських ігор, називається «Мій роман зі спортом».

«Не потрібно боятися розповідати про свої невдачі»: Анна Різатдінова презентує автобіографію-Фото 1

«Роман» Анни Різатдінової з художньою гімнастикою тривав довгих 17 років. За цей час спортсменка пережила і невдачі, і перемоги. Останню у вигляді такої бажаної Олімпійської медалі! Про все, що довелося пройти, Різатдінова детально описала у своєму автобіографічному виданні, яке назвала «Мій роман зі спортом».

– Я дуже добре пам’ятаю момент, коли напередодні Олімпіади лежала виснажена і заплакана після чергового прогону, – розповідає Анна Різатдінова. – Тоді я сказала собі: коли все закінчиться, напишу книгу. Так і сталося. У мене пішов рік на роботу. Я пригадала найменші деталі – по фотографіях відтворювала події зі дитинства та юності.

Книга вийшла дуже особистою. У ній бронзова призерка Олімпійських ігор з художньої гімнастики зізнається у нервових зривах, які траплялися у неї через програші в різноманітних чемпіонатах. Розповідає також, що неодноразово піддавалася критиці тренерів і далеко не завжди була номером один.

«Не потрібно боятися розповідати про свої невдачі»: Анна Різатдінова презентує автобіографію-Фото 2

Читай также: Редактор Marie Claire Анна Вакуленко: о личном бренде, безукоризненности и новом IQOS «Вишня со льдом»

– Я поділилася своїми думками, хвилюваннями, проблемами – усім, що бентежило мене протягом спортивної кар’єри, – каже Різатдінова. – У книзі є навіть цитати з мого особистого щоденника. Прочитати її буде цікаво не лише гімнастам чи іншим спортсменам. Вона підійде будь-кому, хто шукає відповіді на такі запитання: як не здаватися, як повірити в себе, як побороти страхи, сумніви чи комплекси, як знайти в собі сили, коли вже нічого не хочеться.

Анна Різатдінова переконана: не варто соромитися своїх невдач чи боятися про них розповідати. Це частина становлення кожної людини як особистості.

– Не варто боятися розповідати про своє життя. Можливо, дівчаткам чи хлопчикам, які прочитають про ваш шлях, стане простіше, – пояснює художня гімнастка.

Придбати «Мій роман зі спортом» також можна буде від сьогодні.

Статьи по теме