UA
RU

Шон Пенн та його благодійна організація CORE нададути допомогу українцям, які шукають порятунок від війни в Польщі

Благодійна організація Шона Пенна та мер Кракова Яцек Майхровский домовились про допомогу українським біженцям, які прибувають до Польщі, через війну з рф.
Шон Пенн 2

Фото: twitter/@SeanPenn

Підчас російського вторгнення Шон Пенн знаходився в Україні. Йому вдалося в перші дні повернутися з Києва до Лос-Анджелеса. Але для цього він мав перетнути кордон з європейською країною, через те що з 24 лютого здійснити виліт пасажирським літаком було неможливо. Актор та знімальна команда рухалися в бік польського кордону, та коли побачили тисячі українців, як рухаються в бік кордону — залишили автомобіль та пішли пішки. За словами актора це була черга на багато миль. Ці кадри також мають увійти до документальної стрічки VICE про вторгнення росії в Україну.

«Я та двоє моїх колег пройшли кілька миль до польського кордону, залишивши автівку на узбіччі. Майже в усіх автомобілях на цьому фото тільки жінки та діти, більшість без багажа, й автівка — їхня єдина цінність», — підписав актор фото у своєму акаунті в Твіттері. На фото Пенн на фоні черги до україно-польського кордону.

Шонн Пенн 3

Фото: twitter/@SeanPenn

Благодійна організація Шона Пенна та мер Кракова Яцек Майхровський домоволись про допомогу українским біженцям, які прибувають до Польщі, через війну з рф. У Кракові Шон Пенн відкриє центр допомоги біженцям, повідомив актор на прес-конференції в Польщі.

Шон Пенн

Фото: twitter/@SeanPenn

Шон Пенн знімає документальну стрічку, присвячену вторгненню росії в Україну.

Інформація: dailymail.co.uk

Читайте також: ВИХІД Є: ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ШКІРОЮ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ

Статьи по теме