UA
RU

Мері Катранзу стала креативним директором аксесуарів Bvlgari

Редагувати переклад

Модельєр Мері Катранзу стала першим в історії креативним директором напрямку шкіряних виробів і аксесуарів Bvlgari. 

Мері Катранзу стала креативним директором аксесуарів Bvlgari-Фото 1

Компанія Bvlgari призначила першого у своїй історії креативного директора напрямку шкіряних виробів і аксесуарів. Ним стала британська дизайнерка грецького походження Мері Катранзу. Водночас вона залишається креативним директором свого модного бренда Mary Katrantzou. 

«Багата культурна спадщина та подвійне греко-римське коріння Bvlgari відіграли невід’ємну роль у моєму становленні як дизайнера. Мене завжди надихали коди дизайну та синкретизм Bvlgari, майстерність кольорів та глибина наративів. Для мене велика честь бути першим креативним директором напрямку шкіряних виробів і аксесуарів. Та керувати творчим баченням цієї нової глави і підіймати повсякденне життя до форми мистецтва», — прокоментувала нове призначення Мері Катранзу. 

Дизайнерка особливо відзначила грецьке коріння Bvlgari. Засновник компанії Сотіріос Булгаріс, як і Мері Катранзу, народився у Греції. 

«У нас спільне коріння, спільні ідеології та взаємна оцінка культурної та мистецької еклектики», — зазначила дизайнерка. 

Дебютна колекція Мері Катранзу, як нового креативного директора шкіряних виробів і аксесуаріи Bvlgari, з’явиться у серпні 2024 року.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Mary Katrantzou

Читайте також: АЛЕССАНДРО МІКЕЛЕ СТАВ НОВИМ КРЕАТИВНИМ ДИРЕКТОРОМ VALENTINO

Статьи по теме