На відкритті Ukrainian Fashion Week був представлений портрет телезірки Людмили Барбір

Зірки завітали на відкриття найбільшої fashion-події України, але подробиці фотопроєкту поки не розкривають.

На відкритті Ukrainian Fashion Week був представлений портрет телезірки Людмили Барбір-Фото 1

Величезний чорно-білий портрет прикрасив простір Мистецького Арсеналу під час XXI Ukrainian Fashion Week. На полотні зображена ведуча ранкового шоу Сніданок з 1+1 Людмила Барбір. Людмила постала у несподіваному образі кінодіви у сукні з пір’ям. 

На відкритті Ukrainian Fashion Week був представлений портрет телезірки Людмили Барбір-Фото 2

Оголошено назву фотопроекту “Аркур.Натхнення” та його автора — зіркового фотографа Ростислава Ріпки. Це перший тизер, але яку форму матиме проект надалі, творча команда поки не розголошує. Напис говорить, що секрет розкриють в ефірі Сніданку з 21 вересня.  

Не хочу поки що розкривати число та імена зіркових учасниць проекту. Але це буде вперше в Україні. Нашою командою знятий найбільший проект із зірками у стилі аркур. Українці закохаються в ці чорно-білі фото. Аркур — це завжди більше, ніж просто фото Стежте за новинами, щоб знати першими!

— поділився Ростислав Ріпка.

Інших подробиць поки що немає. 

На відкритті Ukrainian Fashion Week був представлений портрет телезірки Людмили Барбір-Фото 3

Аркур — легендарний французький стиль фотографії, що виник на початку ХХ століття. “Ви не актор, якщо у вас немає портрету у стилі аркур”, — говорили тоді в Парижі. Світлини в особливій техніці з кіносвітлом мають відомі зірки Едіт Піаф, Марлен Дітріх, Моніка Белуччі, Кароль Буке, Бріджит Бардо, Катрін Деньов. 

Людмила Барбір розповіла про свої враження: “Я сама здивована, адже такого величезного портрета у мене ще ніколи не було. Чорно-біле фото з тінями, застиглий кадр. Автор цієї краси Ріпка Ростислав – зірковий фотограф 1+1, саме його фото телезірок ви часто можете бачити у глянцях та соцмережах».

На відкритті Ukrainian Fashion Week був представлений портрет телезірки Людмили Барбір-Фото 4

“Аркур Натхнення” на Ukrainian Fashion Week підтримали співачка Міка Ньютон, телеведуча Соломія Вітвіцька, учасниця «Танців з зірками» Аделіна Делі та екс-учасник Сергій Костецький, зіркове подружжя Дюденків, засновники українського Тижня моди — Ірина Данилевська та її чоловік Володимир Нечипорук, ведучий програми Гроші Олександр Преподобний, телеведучі Слава Соломка, Роза Аль-Намрі та Мирослава Ульяніна. 

На відкритті Ukrainian Fashion Week був представлений портрет телезірки Людмили Барбір-Фото 5

Ірина Данилевська, засновниця та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week, учасниця проекту “Аркур.Натхнення”:

Ми живемо у час, коли позитивні емоції дуже важливі. Цей проект унікальний тим, що викликає надзвичайні позитивні почуття. Це справжнє натхнення для тих, хто знаходиться в песимістичному настрої. Надихає естетика кадру і жіноча краса.

Барбір обрала на UFW одяг від GASANOVA. У такому образі Людмила прийшла разом з Ростиславом Ріпкою показ відомого дизайнера Івана Фролова (FROLOV). 

Цього року попри всі негаразди сьогодення, українська мода продовжила свій розвиток. Дизайнери зробили акцент на ексклюзивність, мистецьку цінність, соціальну відповідальність і технологічні інновації. 

У творчій команді  “Аркур.Натхнення”:

Photo: Ростислав Ріпка

Light: Ігор Сулій

MUA: Ольга Мишура

Hair: Юлія Тараненко

Style: Тетяна Федорова, Кирило Харитонцев, Анна Гончарова

Accessories: Дарія Весна

Video: Олексій Назаров, Данило Лисенко

Editor: Іван Воробйов

Management: Дарія Губська

Тизер в Сніданок з 1+1:

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме